Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (sos lent)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel fél éve együtt vagyok de kb 2 honapja az exemmel italoztunk és hát egyszer csak elcsattant egy csók azóta se találkoztunk semmi és nem érdekel engem csak a pia miatt volt :( Nagyon lelkiismeret furdalásom van mit tegyek? Ha elmondom neki egyböl elhagy tudom
2016. aug. 16. 13:09
 1/5 anonim válasza:
25%

Két hónapja? Az már rég volt. Amiről nem tud a barátnőd az nem is fáj neki. Azóta sem találkoztatok, akkor már rendeződött a dolog...

Csak egy csók, örülj hogy nem történt annál több

2016. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hát fiam...egy hazugságra felépíteni egy kapcsolatot....
2016. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen két hónap és azóta nem volt semmi köztünk meg nem is akarom hogy legyen!!!
2016. aug. 16. 13:16
 4/5 anonim válasza:
Hát akkor annyi
2016. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én általában az őszinteség pártján állok, de ezt inkább tényleg ne mondd el.

Ellenben javasolnám, hogy gondolkodj el, miért történt valójában az a csók, mert az alkohol csak kifogás. Mindig az. Ha van valami, ami valóban hiányzik a kapcsolatotokból, azt beszéljétek meg. De akár az is előfordulhat, hogy csak nem vagy még mindig túl teljesen az exen, és mikor találkoztatok, felkavart. Ebben az esetban valóban csak annyit tehetsz, hogy elkerülöd őt örökre, és tanulsz az esetből.

2016. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!