Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki szerintetek 27 évesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki szerintetek 27 évesen, hogyha még életemben nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar, de mások szemében félek, hogy kicikiznek vagy melegnek néznek :D
2016. aug. 16. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Attól függ, hogy miért nem volt még.
2016. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha meleg lennél nem lenne az. Így csak akkor nem ciki ha aszexuális vagy. Na jó, így sem ciki inkább különös. De ha neked így jó.
2016. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hetero vagyok :D talán, mert félénk vagyok
2016. aug. 16. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Akkor tessék bátrabbnak lenni. Nem kell félni a nőktől. Nem harapnak.
2016. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az esetedben nem gáz. Akkor lenne gáz, ha vki rinyálna emiatt, de közben több nőt utasított volna vissza és irreális elvárásai vannak (ennek a sarkított példája a Jóbarátokból az a rész, amikor kiderül, hogy Chandler azért szakított vmi nővel, mert nem szerette a banánt :D)... mármint az irreális elvárások nem baj... ha mellé rinyál, meg a nőket szapulja, na az a baj.
2016. aug. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

én is 25 vagyok és még nem volt barátnőm, mondjuk nem vagyok egy nagy csajozógép de szerintem nem félek a lányoktol hiszen hivtam már el lányokat randizni vagy mondtam el nekik hogy jobban kedvelem mint az átlagot,

a sokkal kisebbek pedig próbálkoznak nálam, csak én lepattintom őket, szerintem túl kicsik és gyrekesen viselkednek még


szerintem okés és nincs veled baj, csak még nem jött el az időd

2016. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Azt hittem, hogy én vagyok az egyetlen, aki ilyen cipőben jár.
2016. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 danikalmar válasza:
Sztem nem. Ha még nem szerettél be senkibe, akk csak azért, hogy neked is legyen barátnőd sztem kimondottan hülyeség. Érdemes megvárni, míg valaki elkezd nagyon szimpi lenni.
2016. aug. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!