Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Most akkor bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Most akkor bejön nektek, ha egy nő ducibb vagy nem?

Figyelt kérdés

Egyik helyen azt olvasni, hogy fúj, neki soha nem kéne.. a másik helyen meg mindenki a kövérekre bukik.

Most akkor mi az igazság? :)


2016. aug. 16. 17:12
1 2 3
 1/23 Noren1989 ***** válasza:
100%
Talán, így átgondolva: van akinek a zsánere, van akinek meg nem?
2016. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon butus kérdés.

Van akinek igen van akinek nem.

2016. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Hányadjára tesszük már fel ugyanazt a kérdést...

Valakinek a kifejezetten duci, valakinek a teltebb plusz 10 kilogramos, valakinek a vékony lányok jönnek be.

Valakinek a kis mell, valakinek a nagy mell, valakinek a szőke, valakinek a barna és és és.

Mi ez a kérdés, hogy most akkor mi az igazság? Szerinted mindenki ugyanarra bukik?

Mit vársz? Mondjuk azt fujj kövérek vagy inkabb azt éljenek a kövér lányok?

Vagy nem vagy kibékülve a kövér lányokkal azért kérdezed ezt vagy te magad az vagy és itt akarod nyugtatgatni magad a pozitiv kövér fanok hozzászólásaival.

2016. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Van, akinek bejön, van, akinek nem jön be, nincs általános tetszés, de a másik oldalon sincs ilyen általánosság. Az igazság egyéni, nem is értem azokat, akik általánosítani akarnak ilyen dolgokban. Mi vagyunk mi? Hupikék törpikék, hogy ugyanolyannak kellene lennünk?
2016. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
pont az rllenkezője az igaz: valakinek nem jön be, valakinek meg bejön.
2016. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%
Ha a gyakorit nézzük, itt kevesebb rétegnek jön be.Itt csak fújjolás megy a duci nők felé.A kinti életben többeknek bejön, de azok nagyrésze nem írogat ide.
2016. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12%

A duciság lehet vonzó egyes férfiak számára én viszont csak azt látom ezekben a hölgyekben hogy akaratgyengék.

Ha egy duci nő már férjhez ment, gyereket szült és/vagy idősebb elfogadom. De ha még fiatal és mindezek előtt áll nem tudom megérteni miért nem tesz valamit magáért hisz a túlsúly nem egészséges és mondjuk meg őszintén nem is annyira vonzó mint egy vékony hölgy akin bármilyen ruha/bikini csinosan áll és magabiztosabban is mennek végig az utcán.

Nincs az az étel ami örömet okozna annyira, ha valaki a tükörbe néz és nem érzi magát jól a bőrébe. Aki meg azt hirdeti ő elfogadta magát az hazudik.

2016. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

Egyik sem! Az igazság az, hogy mindenkinek más jön be :D

Az egyik exem a vékonyakat szerette (hiába fogytam le, persze akkor se voltam jó, a lefogyást meg úgy kell érteni hogy 173 cm 65 kg helyett 56-7, szóval nem voltam bálna egyáltalán...) A mostani barátom meg megőrülne, ha ilyen vékony lennék megint. Pedig nem vagyok dagi most se, csak van fenekem meg mellem. Az előzőnek ez sem jött be, a csontsoványakra bukik.

Senki sem egyforma, meg kell kérdezni az illetőt, majd ő megmondja. De a kifejezetten kövérekre szerintem aligha fog bárki is bukni, a fontos helyeken telt és a generálban kövér között meg baromi nagy különbség van.

2016. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%
Lehet nullázni, de az igazság az adott.Magára ismert azon réteg, amelyről írtam.Tudjuk-tudjuk nincs igazam.😂😂😂
2016. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%

7. Válaszoló voltam nem is számítottam másra minthogy leleszek pontozva 0%-ra.

Gondolom a sok kövér nő sértődöttségében tette de azért valljátok csak be tudtjátok hogy van benne igazság amit leírtam!

2016. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!