Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek azok az oldalak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok az oldalak, könyvek amik a párkapcsolatokról szólnak?

Figyelt kérdés
Érdekel a férfiak és a nők "viselkedése", "gondolkodásmódja" és a párkapcsolatban lévő viszony 2 ember között. Aki tud ilyen oldalt vagy könyvet az kérem ossza meg velem. Előre is köszönöm.
2008. szept. 30. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Olvastam Chapmanntől az "Egymásra hangolva"-t.Tetszett,az 5 szeretetnyelvről szól( pl:a férfiak onnan tudják biztire h szeretjük őket,ha testileg kimutatjuk,a nők ha beszélgetnek velük)Harmat Kiadó könyvei között megtalálod,akár neten is megrendelheted.

A másik könyv egy holland írőnőé:A párkapcsolat forradalma.Nekem ez kissé túl lélekbúvár volt.

A harmadik amit kezembe vettem az egy igazi klasszikus.Gray:A férfiak a Marsról,nők a Vénuszról jöttek.Nekem bejött,mert olyat mond el,amire magunk tán rá se jönnénk,de alapdolog.

Ajánlom még a Spielhóznit,ami kamaszoknak való inkább.

Neten meg elég ha emina.hu,nlcafe.hu)ahol sokat foglalkoznak a párkapcsolatokkal.A google-t nem is melítem:)

2008. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
femina.hu bocsi:)
2008. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!