Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne szégyelljem magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne szégyelljem magam?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, és múlt évben egy felsőbb éves fiú korrepetált az egyik tantárgyból. Nagyon jól kijöttünk, és a vizsgák után megkeresett Facebookon, rámírt. Egész sokat beszélgettünk, egyre inkább flörtölős stílusban. Egyszer utalt rá, hogy találkozhatnánk iskolán kívül, értelemszerűen nem korrepetálási célból, és azt hiszem, ezt túl komolyan vehettem, mert egyből a konkrétumokra tértem, megírtam neki, hogy mikor vagyok Pesten, és megkérdeztem, hogy ő mikor van ott (pesti az egyetem, ahonnan ismerjük egymást). Erre flörtölős, de kitérő választ adott, és aztán abbamaradt a beszélgetés. Még reménykedtem, hogy a tanév kezdetekor összefutunk, és újra kezdődik a beszélgetés, de most Facebookon láttam, hogy feltöltött egy egész albumnyi képet egy lány magáról és a fiúról, az album címe pedig egy szívecskeikon. Most úgy érzem, elsüllyedek a földbe a szégyentől, hogy én meg komolyan elkezdtem szervezni a találkozót... tudom, hogy nem nekem kéne így éreznem, de mégis. Hogyan legyek ezen túl?

L/21



2016. aug. 17. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Ezt nem kellene ennyire a szívedre venni. Valószínű a srác csak álltatott. És pont. Lehet még sokszor lesz ilyenben részed! Vedd félvállról. Túlságosan beleélted magad
2016. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Másokkal is előfordul, semmi szégyellnivaló nincs ebben.

Az meg, hogy mit írtál, hogy mikor leszel Pesten - nos, ő akart találkozni. Te csak válaszoltál a kérdésére.


Take it easy.

2016. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Emiatt szerintem nem neked kell szégyellned magad!
2016. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Deflohelp ***** válasza:

A netes kapcsolat csapdája, hogy könnyen a másikra vetítjük saját elképzeléseinket, vágyainkat.

Személyes találkozásnál a testbeszéd vagy egy arckifejezés olyan többletinformációt nyújt, amivel sok félreértés elkerülhető.

Ezért indokolatlan szégyenkezned a történtek miatt.

2016. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!