Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak ferfiak akiknek tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ferfiak akiknek tetszik, hogy kellenenek a nonek, de ok nem akarnak semmit a notol?

Figyelt kérdés
maskepp nem tudom megmagyarazni azt ami velem tortent..nagyon roviden a tortenet annyi, hogy adott egy ferfi akinek tetszem es nekem is..megbeszeljuk, hogy objektiv okokbol nem tortenhett koztunk semmi...ezek utan megis keres, probal a kozelemben lenni es akarhanyszor lehetoseg van ra megerint..mar mondtam neki, hogy ne erjen hozzam, de megis ezt teszi..(kozben o tudja, hogy nekem nagyon tetszik). az az erzesem huzza az agyam, de nem akar semmit..most ezzel szorakozik ?
2016. aug. 19. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez általában így van:

Mindenkinek hízlalja az egóját, ha bukik rá egy nő. De ha az egy bányarém, akkor nincs viszonozva (esetleg egy egyszeri kufirc, ha a teste amúgy elfogadható, de tényleg csak annyi).

2016. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
S ha nem banyarem a no, hanem egesz jo no ?
2016. aug. 19. 09:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor jöjjön el inkább velem az a nő :)

Na de az megvan, hogy ez egészen más eset és valamiért megegyeztetek. Lehet, hogy nem bír magával.

2016. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tanács: felejtsd el sürgősen, csak szórakozik veled!


hasonló helyzetben vagyok, ezért mondom, más/jobb megoldást nem tudsz találni

2016. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak szórakozik!! Ha komolyan akar valamit, akkor meg is teszi. Most csak az egóját hizlal veled...

Sajnos tudom, mert egy számomra nagyon kedves lány is ugyanebben a szituban van már 9 hónapja, és még mindig remél szegény, de semmi nem történik a szél szavakon, és igénytelen kívül...:-( Nem éri meg időt pazarolnod rá!

2016. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, ilyen velem is volt, hogy szórakozott velem valaki, aki tetszett. Biztos jól esett neki, hogy tetszik nekem. Más lánnyal is csinálta, mint utólag megtudtam.

Nincs mit tenni, vannak ilyen emberek, nem szabad foglalkozni velük.

2016. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!