Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok milyen az ideális pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen az ideális pasi szerintetek? Komoly válaszok érdekelnének.

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok kicsit komolyabban érdekelne az ideális jelölt ebben a korosztályban. Nyilván a 17 éveseknek nagyképű, gazdag, ecsethajú gyerekek kellenek, de aki kicsit komolyabban gondolja az milyennek érzi azt a férfit akivel kapcsolatot kezdene.

külső és belső tulajdonságok is érdekelnének



2016. aug. 19. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%

Az ideális pasi elsősorban vegán, másodsorban pedig férfias.

17L :)

2016. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Tizenéves koromban gyakran futottam olyan pasik után, akiktől el voltam ájulva, mert azt hittem, hogy ha eleget teperek, akkor majd belém szeretnek... Nem így történt.


Az utóbbi időben úgy vagyok vele, hogy az a legfontosabb, hogy lehessen számítani a srácra. Mert én nem valakinek a csaja akarok lenni, hanem a TÁRSA, és ez óriási különbség. Arra vágyom, hogy valaki megossza velem az életét, és ne csak azt, hogy miket csinált aznap, hanem a gondolatait is: hogy miről mit gondol, mi a véleménye, mit érez, milyen félelmei vannak, miről álmodik, mit szeretne elérni az életben, stb.

Külsőre nincsenek nagy elvárásaim, csak legyen igényes magára, illetve nekem valamiért a vékonyka srácok jönnek be igazán.


20N

2016. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

17 vagyok. Egyáltalán nem igaz, hogy az ecsetfejű, gazdagok jönnek be!

Nevetséges általánosítgatás.

Minden, hangsúlyozom minden korosztályban előfordul olyan nő akinek a gazdag, nagyképű férfi a zsánere. Őket hívjuk pénzéhes ribiknek.

Tudom közhely és sokan ezzel példáloznak. :D De ott van a Vajna Timike. Ő se 17. Mégis gazdag faszija van.

2016. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Csak hogy legyen egy kicsit idősebb hozzászóló is. 29 vok. Külsőre : ecsethajról szó sem lehet,sem egy szál bél pasikról,ha már férfi legyen férfias,én nem bánom ha kicsit pocakos,vállas,hátas de nem kell hogy kigyúrt legyen,sem kövér

...jóképű legyen. Ja és nekem mindig barnák voltak. Szőke pasim sose volt,nem is lesz.


Szeretem ha humoros, kedves,figyel arra hogy mit akarok. Legyen szorgalmas,nem egy lusta disznó,legyen talpra esett.

Hirtelen ennyi jutott eszembe,így is kicsit hosszú lett :)

2016. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Belső: megbízható, kedves, ambiciózus (nem kell nagy dolgokra gondolni, de törekedjen a jobbra, fejlessze magát, ne ragadjon le egy rossz helyzetben), humoros, magabiztos, udvarias. Ne legyen se fekete, se fehér, lehessen vele viccelődni, lazítani, de komoly helyzetekben ne legyen infantilis.


Külső: Nálam magasabb (vagy minimum egymagas), ne legyen túl vékony, akkor inkább mackós, de igazából az átlagostól az enyhén kigyúrton keresztül a kis pocakosig minden jó. Csak álljon jól neki, és tudjon hozzá öltözködni. Haj/szemszín teljesen mindegy, hajhossz is legyen olyan ami neki jól áll, szakáll stb szintén. Ha most így belegondolok külsőre nincsenek is külön 'kikötéseim', azon kívül hogy persze igényes legyen, adjon magára és látszódjon, hogy jól érzi magát a bőrében. :)


22L

2016. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

26 éves nő vagyok, az én ideálom; nem fontossági sorrendben:


Külsőleg:

- Legyen magasabb nálam ( 160 centi vagyok, szóval, ezt nem nehéz megugrani)

- Legyen férfias ( Nem Conan, a barbár, akire vágyom, de ha ránézek, érezzem azt, hogy biztonságban vagyok mellette- persze ehhez külső-belső kell.)

- Haj: Színe, frizurája tökmindegy, itt sincsenek nagy igényeim, de a kopaszodó férfiakhoz nem vonzódom

- testfelépítés: volt már mackós, sőt, kövér pasim is, sőt én is voltam 50-től 90 kilóig minden, perpillanat egészségre, sportosságra törekvő vagyok. Jó, ha testileg képes arra, hogy eljöjjön velem futni ..stb.. Nem kell ilyen brutálizmos kondiszökevénynek lennie, de legyen fitt.

- Arc: Legyen szimpatikus és, ha lehet ne nagyon ronda. A babaszépségű férfiarcot nem találom férfiasnak- de nyilván az összhatásra figyelek :)


Belső:

- Legyen határozott, de ne despota. A "szigort" szeretem- Kissé szertelen vagyok és kell mellém valaki, aki néha kordában tart. Képes vagyok túllelkesedni dolgok iránt, szóval, jó, ha a földön két lábbal áll :)

- Nagyra tudom értékelni, ha vannak olyan tulajdonságai, amiket én csak nagy ön-erőszakolás árán tudok gyakorolni- ilyen például a pedánsság, takarékosság.

- Szeresse a humort- bírja elviselni a cinikus humoromat.

- Meg amúgy a cinizmusomat. Sajnos, ha ijedt vagyok, vagy majdnem sírok védekezésképp ropppppant cinikus tudok lenni, ehhez nyilván kell némi türelem is :D

- Műveltsége legyen hasonló az enyémhez, tudjak vele beszélgetni.

2016. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
Nekem a külső egyáltalán nem számít. (Természetesen legyen igényes, de nincsenek nqgy elvárások) Sokkal fontosabb, hogy humora legyen és bízzon bennem!
2016. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Miért nulláztátok le a tök normális válaszomat? :D
2016. aug. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Szinte mindenki le lett pontozva.
2016. aug. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rohadt nagy elvárás, hogy legyen MINIMÁLISAN sportos :D Volt abban sajnos részem, hogy a "kövér nőként" nekem kijáró (:D) férfi nem tud velem lefutni 3 kilométert... nabumm.

Bocsi, hogy a párommal közösen szeretnék sportolni :D


Szánalmas vagy, Conan :D

2016. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!