Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem féltek attól, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltek attól, hogy a párotok összejön valakivel az egyetemen, amíg ti másik városban tanultok? 18L

Figyelt kérdés
A párom szeptemberben kezdi az egyetemet Kecskeméten. Békés megyében élünk, én itt tanulok, ő pedig kollégista lesz.
2016. aug. 20. 00:49
 1/6 RRR ***** válasza:
ha összejön,nem jó a kapcsolatotok
2016. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Az első kapcsolatoknak az esetek nagy részében mindig vége lesz, főleg, ha távkapcsolatról van szó, ezt sajnos el kell fogadni. Mindkettőtök előtt kitárul a világ, rengeteg új embert ismertek meg, sokat fogtok változni.
2016. aug. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kiszemeltem és én is másik városban fogunk tanulni, attól is félek hogy nekem megtetszik majd valaki, de attól jobban tartok hogy ő jön össze valakivel. Hiába lenne akárki más nekem, a szívem szakadna meg, mert biztosan nincs mégegy olyan mint ő. 22/F
2016. aug. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi Zsófi, ha betonkemény a kapcsolat, nem fogtok szétmenni.
2016. aug. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De, én is félnék.
2016. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha stabil a kapcsolatotok, szeretitek egymást és hétvégente tudtok találkozni, akkor meg lehet oldani. Viszont, ahogy előttem is írták kitárul az ember előtt a világ. Nálunk én mentem egyetemre és ő maradt a szülővárosban, ő félt, hogy én találok magamnak valakit, közben ő szedett fel otthon egy középsulis kis csajt 27 évesen, egy világtört össze bennem, mert nem számítottam rá és nem is féltem ettől. Nektek több sikert kívánok, találkozzatok, beszéljetek annyit amennyit tudtok, főleg ha szeretitek egymást, ha nem megoldható azt érezni fogjátok, akkor pedig jobb békében elválni.
2016. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!