Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez igaz? Véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz? Véleményetek?

Figyelt kérdés
Amelyik pasinak nincs facebook fiókja annak barátnője sem lesz. A nők többnyire csak olyan pasikkal ismerkednek akik rajta vannak fb-n.
2016. aug. 21. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem!


Nem a virtuális világban kéne egyes embereknek az életét élni, hanem kimenni a valós világban, a nagybetűs ÉLETBE, és ott ismerkedni.


A fb kitalált világ, odakint az utcán, az a valós világ, ahol inkább nagyobb esélyed van párt találni!

2016. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ui.: pár évvel ezelőtt még fb se volt, akkor szerinted mindenki szingli volt?
2016. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2016. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem igaz. Nekem is, és jó pár ismerősömnek van FB-je, még sincs csaja. Ez is egy "urban legend"...
2016. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs facebookom, de egy kapcsolatom es egy alkalmim volt eddig szoval nem igaz :D
2016. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 aperitif ***** válasza:
100%
Ez annyira igaz, mint az a reklám, hogy amit nem posztolsz, az meg sem történt.
2016. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sarkított formában nem igaz, de tényleg nagyban rontja az esélyeidet - nagyon sok nő a facebookot ajánlja fel alapból az ismerkedés folytatására, és ha azt mondod, hogy neked olyanod nincs, akkor onnantól kezdve jó eséllyel gyanús leszel, hogy vajon mit titkolhatsz.
2016. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én talán még örülnék is ha nem facebookon beszélnék a pasikkal. Vagyis nem ott keresnének meg hanem személyesen és nem ott beszélnénk hanem telefonon ha nem személyesen stb... és akkor meg teljesen mindegy fent van e facebookon
2016. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Facebook előtt is volt élet a földön.
2016. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7.Ez így igaz! :) De azért kérik az fb,mert valljuk be,ott elég sok mindent lelehet szűrni...

Én sem társalgok tovább olyannal,akinek nincs. Ott a legegyszerűbb beszélgetni is!

2016. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!