Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a barátnőm?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt. Pár hónapja észrevettem, hogy a neten állandóan egy külföldi sztárt néz. Ő 30 éves tehát nem fiatal, de úgy tűnik mintha szerelmes lenne a pasiba.
2016. aug. 22. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
külföldi sztár. Van még kérdésed?
2016. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Figyelj állandóan nézi, ha lehetősége lenne valószínű dobna miatta. De akkor is frusztráló, mintha ő kellene neki.
2016. aug. 22. 15:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem is fura, hogy ennyire rákattant, nyilván bejön neki.
2016. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként annyira nem egy vilàgsztàr vagy ilyesmi nem tudom mi tetszik neki rajta.
2016. aug. 22. 15:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért ne rajonghatna valakiért? Amíg tudja hogy ez plátói és az is marad (tehát nem hiszi hogy a pasi holnap bekopog az ajtaján és megszökteti) csupán a neten érdeklődik iránta addig nem tudom mi kivetnivalót látsz benne. Ő nem nőtte ki ezt a tinikori sztár imádatot.
2016. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem rajongott tinikorában senkiért. Egyébként el akar menni valami fellépésre ahol a pasi is fellép. Nem tudom lehet szakítanom kellene?
2016. aug. 22. 16:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze! Most rögtön dobd ki!!
2016. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Titusztitusz ***** válasza:
0%
14 évesen még valszeg normális lenne a dolog,nade 30 évesen? Ilyen életkorban már nagyon nem normális az ilyesmi...
2016. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hány olyan pasit ismerek aki "szerelmes" egy-egy sportolóba. Az bezzeg normális, csak rajongás és férfias, de ha egy nő rajong valakiért akkor rögtön megcsalna...


Már bocs, de hülye vagy.

2016. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az embereknek több, mint 90%-a nem normális, szóval... :D
2016. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!