Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mennyire kedvelitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mennyire kedvelitek az anál szexet?

Figyelt kérdés

Vannak csajok akik imádják, és vannak akiket rá sem lehetne venni. Aki szereti légyszi írja le, miért! Gondolom ha jól csinálja az ember egész jó lehet mindkét félnek. :) Bár tudtom szerint az anál szex nem hoz olyan nagy orgazmust a nőnek, mint a rendes szex. Vagy igen? Minden esetre a barátnőmnek megemlítem 1X. :)

Köszi a válaszokat!



2016. aug. 28. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Én jobban szeretem a pasiknak csinálni vibrivel. Jobban élvezik mint a nők.
2016. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

#1


Akkor már praktikusabb lenne egy prosztata-masszás, nein?

2016. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Próbáltam, nem is egyszer....de hogy én többet nem veszek részt ilyenben az halálbiztos és ami azt illeti egy életre elment a kedvem a szextől is... (31/N)
2016. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

#3


Talán nem Ali El Abdul Abdebayor Shamarawaz afrikai cserediákkal kellett volna elsőre...

2016. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Kedves 4es, talán ott voltál és láttad? Ne általánosíts!
2016. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Én vagyok az, akinek ha megemlíted, azt mondja, hogy inkább szakítsunk, mielőtt szó szerint megcsalsz egy segglyukkal.
2016. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Én szeretem az anál szexet, el is élvezek tőle rendesen. Kellett idő h belemenjek. Páomnak is bejön
2020. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem szeretem sem az análszexet, sem a magukat heterónak valló látens homoszexuálisokat.
2020. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Látens homokos? Kikre gondoltál ez alatt? Szerintem a saját gondolataidat vetíted ki másra! (-hiába tagadja hogy homokos , én látom rajta!) Szeretnéd ha az lenne , a tudatalattid így ad esélyt , a benned lévő de elnyomott vonzalmadnak a férfiak iránt! (Persze csak férfiként igaz rád)
2020. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 azokra gondoltam, akik valami rejtélyes okból kifolyólag annyira erőltetik az anális szexet.
2020. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!