Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak nektek ki tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek ki tetszik a legjobban a Kardashian, Jenner lányok közül?

Figyelt kérdés
Hogy rangsorolnátok őket?
2016. aug. 28. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kim,Kendall,Kylie,Kourtney,Kloe. Ez az én sorrendem.
2016. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az összestől hányingerem van.
2016. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem Kendall a legszebb közülük, aztán Kim, aztán pedig Kylie. A többit egyáltalán nem tartom szépnek.
2016. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kendall, Khloe (nekem húsosabban jobban bejött, akkor karakteresebb volt), Kourtney... és utolsó Kylie-Kim holtverseny. Ők már nagyon túlzásba vitték a plasztikát meg a műnőséget. Talán azért Kylie egy fokkal jobb, mert fiatalabban még annyira nem feltűnő talán a görcsös akarás. Kim fénykorában jól nézett ki, de manapság... nem azzal van baj, hogy húsosabb, hanem hogy ahhoz képest nagyon előnytelenül öltözik és mellé egyre művibb lesz.
2016. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kylie tetszik a legjobban, a legkevésbé pedig Kim. A többit nem nagyon ismerem.
2022. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!