Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért furcsállják a szüleink,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsállják a szüleink, ha egymás hátsójára vagy combjára paskolunk tréfából, vagy ha puszival köszönünk el egymástól?

Figyelt kérdés
Haveri fiúbanda tagjai vagyunk, mindnyájunknak van barátnője, senki sem búza.
2010. ápr. 21. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Hát még én is megkérdezném, hogy van e valami probléma veletek.

20F

2010. ápr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Pasiknak nem illik egymás seggét paskolni! Lányoknál még talán-talán néha, de még nekik sem! Akárhogy is magyarázkodtok, búzának fognak nézni titeket. És jogosan.

Inkább hagyjátok abba.

2010. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Utálom az ilyen paskolásokat. A páromnak volt jó szokása még az együttjárásunk elején,hogy csak szeretetből, de rápacsizott a fenekemre. Utcán, társaságban stb. Na én leállítottam, mondtam neki én nem vagyok vásári ló, sem utcasarki k.! Megértette és leszokott róla, és már a felesége vagyok, de azóta sem tette ezt meg velem. Ő is azt mondta igazam van, ez megalázó egy nőnek.
2010. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó válaszoló félreértetted a kérdést szerintem... Ezek"haverok" értsd nem a pasi és a barátnője... és ezek puszilgatják egymást, meg egymás seggét taperolják. Így belegondolva nem is elképzelhetetlen, hogy csak heccből csinálják, viszont lehet van egy bu zi a csapatban aki ezt élvezi is XD
2010. ápr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát én is elég furán néznék rátok....
2010. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Ez a "tréfa" jó alkalom arra, hogy hozzáérj a haverjaihoz! Mindenkinek ajánlom, aki nincs tisztába magával!:)
2010. ápr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
wááá fúúúúj.múltkor láttam egy csapat "menő" srácot és az egyik rácsapott a másik fenekére hát le is fejeltem sírva a padot...lánytól is fura nem h fiúktól..meg a puszik jesszus isten.
2010. ápr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

bameg most hülyülésből néha mi is szoktuk :P ennyi nem kell mindent halál komolyan venni. Mijen világ már az ahol nem paskolhatom meg a haverom seggét? XDXDXD

16/F

2010. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha csak hüjülésből akkor jó van...de ajánlom hogy ne mindenki előtt csináljátok mert rögtön lebuzáznak benneteket!
2010. ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi sörözni jártunk a haverokkal és a csajok seggével foglalkoztunk. Nem egymást puszilgattuk és seggrepacsiztunk. Búzacsírák
2010. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!