Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebb tetszett nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebb tetszett nekem egy srác, de már egy éve nem láttam, nem beszéltünk és nagyon hiányzik. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Kilencedikes voltam mikor megismertem, és beleszerettem a humorába. Nagyon jól megvoltunk. Mikor tizedikes lettem már nem találkoztunk egyáltalán. A tavaly összefuttottunk és beszélgettünk kicsit. Szivesen találkoznék vele, csak sajnos nincs ahogy. 500 km-re dolgozik tőlem, ősztől egyetem mindkettőnknek. Nem szeretnék összejönni vele, mivel barátom van, és nem hagynám el, meg se csalnám, csupán csak beszélgetni szeretnék vele. Facebookon nem irnék rá, mert nem tudnék egy jó okot mondani, hogy miért irtam rá, és a másik dolog az az, hogy utoljára ő ott küldött nekem egy szivecskét.
2016. aug. 29. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Te csak ego polirozasra hasznalnad a gyereket semmi másra ,mivel lemerem fogadni a parod egy bunko állat aki vérig alaz ,viszont valakitől jól esnének a kedves szavak,a törődés,csakhogy ez a srác örülne ha a barátnője lennél,te pedig csak lelki szemetes rongynak hasznalnad,inkább hagyd ezt a dolgot mindkettotok érdekében...
2016. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi van?? A párom nagyon kedves velem s szeret engem, és én is őt. Ez a srác, akiről irtam, nem tudom ha szeretett engem vagy nem, de az biztos, hogy nekem tetszett. És nem azért akarok vele beszélni, mert olyan a barátom amilyennek leirtad, hanem azért mert érdekel, hogy hogy van, mi a helyzet vele, és mert hiányzik. És nem akarom kihasználni
2016. aug. 29. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek foglalkozol vele?Megkeresed-helló mizu- ő leirja hogy tanul,dolgozgat kitudja mit csinál aztán itt meg is akadt a beszélgetés,illetve nem mert majd miután tudatod vele hogy van pasid,és mégiscsak ráirtál igy majd reménykedik hátha lessz esélye,férfi és nő között nincs barátság,ha csak a csávó nem impotens,a nő meg úgynézki mint Balázs Pali csak mellell,úgyhogy inkább felejtsd el ....hány évesek vagytok egyébként?
2016. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hiányzik !Sztem ne erőltesd beszélgetésből leszz találka abbol meg szerelem vagy szex mégha nem is akarod!
2016. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!