Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ezek után? Odaadjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezek után? Odaadjam neki a ballagási ajándékot?

Figyelt kérdés
A barátom most szakított velem,de már megvettem a ballagási ajándékát.Odaadnám neki, de nem tudom hogy jönne le neki a dolog.Ráadásul én még mindig szeretem őt, és egy jó ideig még szeretni fogom..mit tegyek?
2010. ápr. 21. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nehogy odaadd!!! Tudom, hogy rossz ez ilyenkor, de próbáld meg megállni. Tedd a szekrény mélyére, jó lesz az még máskor. Kitartás.
2010. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én nem adnám neki oda.
2010. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
add nekem. több értelme lenne. vagy rakd fel vaterára.
2010. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt te tudod, hogy barátian vagy kevésbé barátian váltatok el. Amúgy meg ha most szakított, és te rögtön ide írtad a kérdésed, akkor ne is haragudj, de nem rázott meg nagyon. Egyébként ha barátian váltatok el egymástól akkor miért ne adhatnád oda neki, ha meg nem akkor jó lesz másnak az az ajándék.


üdv

2010. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mi az ajándék, mert ha a barátod (ex-barátod) ne van belegravírozva valamibe, akkor az nem lesz jó másnak. Ha valami olyasmi ami bárkinek odaadható ajánék, akkor szerintem ne add oda. Majd ha kibékültök. Ha kibékültök. 22/L
2010. ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha penge vagy kés akkor jöhet nekem
2010. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi az? Attól is függ.
2010. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem se add oda neki
2010. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megtartani felesleges, csak plusz egy felesleges emlék.


Vagy add oda neki azzal a kísérőszöveggel, hogy "Ezt még a szakításunk előtt vettem neked. Tessék.", vagy add másnak oda, de semmiképp ne tartsd meg.

2010. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kukába vele!
2010. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!