Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jok a melleim, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jok a melleim, de nem tokeletes az alakom, attol meg nem fognak megnezni az utcan es nem fogjak azt mondani, hogy huh, szexi, szivesen lefekudnek vele?

Figyelt kérdés
Eleg nagy melleim vannak C kosaras, viszont csipomon van felesleg, a karjaimon, a combomon... ha mondjuk felveszek egy dekoltalt midi ruhat, akkor nem fogjak rolam soha azt gondolni, hogy dogos, lefekudnek vele?
2016. aug. 30. 14:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy duci vagyok, csak van rajtam plusz, nem vagyok modelalkat...
2016. aug. 30. 14:09
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

1# Amikor kövér voltam, nekem is C85 volt a méretem, de mikor lefogytam a melleim megmaradtak az eredeti méretüknél. :D

Kérdező - kezdj el sportolni és egészségesen kajálni. :)

2016. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha fogyni akarnek nem ebbe a kategoriaba irtam volna, amugy ferfiak, pasik velemenye erdekelne. Es igen, en is volt, hogy fogytam 10 kg-ot es sovanynak neztem ki, es olyan nincs, hogz fogysz egy csomot, de mellbol nem megy le semmi. Nincs helyi zsiregetes...
2016. aug. 30. 14:11
 4/12 anonim ***** válasza:
4%
Én edzőterembe jártam és melleztem is. :) Talán ez is közrejátszott benne.
2016. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Na tessék, megint a mellek. A 95B-és kosárba már tapintható, szemet vonzó méret van. Azért nem ez a lényeg.

Van rajtad fölös? Kérdés, hol mennyi? Azért, nem minden pasinak a teljesen vékony nők jönnek be. Biztos vannak olyanok, akik nagyon szexisnek tartanak így is.

2016. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
95B= kövér nő, kis mellekkel.
2016. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem 80, 85C-s melltartok kellenek...
2016. aug. 30. 14:41
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Figyelj, én kifejezetten kövér vagyok, nagymellű - a testalkatomhoz képest is látványosan - (E kosár), csinosan öltözöm, de a mellemet nem is pakolom ki (a "legmerészebb" darabjaim nyáron az ujjatlan sima atléták, mert nyáron nem fogok magasan zárt felsőt venni... de amúgy az esetek többségében magasabban gombolt blúzt, ill. magasabb kivágású csónaknyakú felsőket szoktam), és már kaptam ajánlatokat csak a mellem miatt... az más kérdés, hogy nyilván nem a 10/10-es top macsó pasik mondták, de voltak, akik...
2016. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, szerintem ne akard jobban ismerni másoknak a genetikáját. Nyilván nincs helyi zsírégetés, de hajlam van. Miután megfelelően eszek és edzek, én sem fogytam még mellből, legalábbis a melltartóm ezt mutatja. Ettől még minden más sokkal feszesebb, formásabb. Ha nem értesz hozzá, akkor inkább ne beszélj róla.


És miért ne gondolnák rólad ezt? Azért mert husi a combod, csípőd, hiába nagy a melled?

2016. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most ezt teljes mértékben ízlés kérdése... van aki lényegében csak a melleket nézi.

Engem pl. nem vonz a nagy mell. Sokkal jobban tetszik egy vékony alak kis és formás mellekkel, illetve fenékkel.

Engem pl. teljesen hidegen hagy, hogy milyen melled van. Nem vagyok mell centrikus. Az egész alak, illetve az arc, ami igazán számít.

Tehát lehet akármilyen melled... nem fogom azt gondolni. Főleg úgy, hogy a vékony alak tetszik és a nagy mell nem igazán vonz...

De sokan vannak, akiknek inkább a telt jön be, nagy mellekkel. Emiatt nem kell izgulnod :)

20f

2016. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!