Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, 24 éves. Én 18 vagyok. kb 2 hónapja ismerjük egymást, találkoztunk már párszor minden szép és jó volt. Eleinte mindig keresett csomót beszélgettünk online, mindig kérdezte, hogy mikor találkozunk, de ez teljesen megváltozott. Úgy voltunk mindketten, hogy ugye találkozgatunk és majd kiderül mi lesz belőle. Az utóbbi időben viszont alig látom, online is alig ír vissza. Arra fogja, hogy dolgozik (2 munkahelye van) és hogy nincs ideje. De tényleg nem lenne ideje rám hétvégén 1-2 órára? Mindig azzal jön mikor felvetem nála a témát, hogy nekem miért baj, hogy ő dolgozik. Elmondtam már neki csomószor, hogy nekem nem azzal van bajom, hogy dolgozik, hanem hogy sose láthatom. Nem kérem, hogy minden egyes szabad percét töltse velem, de hetente 1-2 óra nagyon nagy kérés? 30 km van a lakóhelyünk között, azt is a fejemhez vágta már, hogy nincs ideje állandóan átjárkálni hozzám.

Viszont mikor együtt vagyunk hihetetlen aranyos, mondtam neki, hogy úgy elmennék pl a tüzijátékra és oda is elvitt. Mondta is, hogy ha nem akarna semmit nem vitt volna el.

Szerintetek ebből lesz valami? Vagy engedjem el a gondolatot? Mi a véleményetek? Idióta kommentek kíméljenek.


2016. aug. 30. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézd, a munka fárasztó, és valószínűleg tényleg nincs ideje.

Nem minden ember igényli azt, hogy rámásszanak. Ha neked így kínszenvedés, akkor inkább hagyd a fenébe. Vagy fogadd el, hogy nem lesz mindig kéznél, és ne hisztizz ezen neki folyton-folyvást.

2016. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!