Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fejezzem ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejezzem ki, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Hogyan fejezzem ki szavak nélkül, hogy tetszik nekem egy lány, ha meglátom?


Igyekszek szemezni velük és mosolygok, de szeretném változatosabban kifejezni ezt. Nagyon erőltetett/idétlen lenne, hogyha rájuk kacsintanék?


2016. szept. 1. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A kacsintás nagyon. Én kiröhögélek, tuti. Menj oda és kérdezd meg hogy meginna-e veled valamit vagy egyszerűen "tetszel és szívesen megismernélek".
2016. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy lány észreveszi, hogy nézed őt (és észre szokták venni), plusz még létrejön a szemkontaktus, mosoly, akkor az kezdetnek elég. A kacsintás nagyon nagyon gáz! Onnan aztán lehet továbblépni, ha úgy látod, nem zárkózik el.
2016. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kacsintással az a baj, hogy ahhoz nagyon vagánynak, nagyon lazának, nagyon tökösnek és nagyon vonzónak kell lenned, hogy célt érj. Az csak akkor működik, ha hiteles vagy. Mondjuk én ismerek olyan 14 évest, aki simán rákacsint egy nála 10-15 évvel idősebb nőre, az meg elolvad, de az a gyerek annyira megnyerő is. De ha vagy annyira tökös, hogy egy ilyet bejátszol, akkor jó vagy. :D
2016. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teccő genyáó!
2016. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább adjál neki egy kis bonbont, az beválik.
2016. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!