Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki (férfi) 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki (férfi) 40 éves korában még nem érzi magában, hogy gyereket és feleséget szeretne, az már sosem fogja érezni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

ki tudja?


nem mindenkinek a gyerek meg a feleség az életcélja.

2016. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
volt páromról van szó, neki semmilyen életcélja nincs, csak haverokkal lenni és iszogatni, szórakozni.
2016. szept. 2. 16:27
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak légy önmagad azt tedd ami neked jó. Ne foglalkozz a negatív beszólásokkal.
2016. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
szal 40 éves a pasid? te mennyi vagy? sokat elárulnak ezek az adatok a szituról
2016. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
előző vagyok....rakjuk múlt időbe a mondatomat......(mondjuk akkor meg nem értem miért érdekel ő)
2016. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor már nem érzi... Van ilyen, ettől nem lesz rosszabb ember, mint mások.


Dicséretes, ha amiatt döntött így, mert ő maga tudja magáról, hogy nem lenne jó szülő/nem tudná biztosítani a gyerekének amit szeretne. Persze ettől nem lesz jobb mint mások, de mindenképp érett gondolkodásra vall. Persze 40 évesen már alapnak gondolnánk, de sokan nem rendelkeznek vele még 80 évesen sem...

2016. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hát csak nemrég szakítottunk, én 29 vagyok. Emiatt a dolog miatt szakítottunk, mert neki mindennél fontosabbak voltak a haverok, az ivászat, mindig azt választotta helyettem. Már csak elmélkedek rajta. Mert azt mondta, egyszerűen nincs erre vágya. Csak gondolokoztam rajta, hogy vajon valaha meg fogja-e gondolni magát ezzel kapcsolatban.
2016. szept. 2. 16:48
 8/18 anonim ***** válasza:
És ha meggondolja magát kit érdekel....Lehet hogy 10 év múlva mégis akar gyereket de neked nincs annyi időd. Inkább foglalkozz magaddal, őt meg felejtsd el.
2016. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
jólvan, igyekszem :) csak elmélkedtem. én meg fogom találni akivel ugyanazt akarjuk :)csak kiváncsi vagyok mások véleményére
2016. szept. 2. 17:00
 10/18 anonim ***** válasza:
...hát örömmel olvasom hogy vannak családanya típusok
2016. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!