Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti mit gondoltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit gondoltok, amikor a facebookon egy ismerősötök pocakos (terhes) képet tesz fel magáról?

Figyelt kérdés
Aranyosnak, szexinek, undorítónak találjátok, vagy abszolút semleges, nem érdekel titeket? Vagy innentől kezdve már nem is nézitek, úgy mint egy nőt? Tegyük fel, hogy nem egy elhízott 150 kilós nőről van szó, hanem csinos kismamáról.
2016. szept. 5. 18:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
10%
Végig gondolom. Ő terpesztett, bedöftek neki, munkálkodtak rajta, aztán végül benne hagyták a szlottyost. Így lett terhes.
2016. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Elképzelem, hogy milyen jó lenne, ha majd egyszer lenne feleségem, és a pocakjában az én gyerekem lenne :)

Amúgy nagyon szépek tudnak lenni a kismamák. Mármint én tuti imádnám azt az időszakot, amikor a párom elkezd gömbölyödni. 23/F

2016. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Hát csorgatni nem fogom rá a nyálamat. Ne érts félre, az ég világon semmi bajom nincsen a gyerekekkel, de nem fogok gyönyörködni abban, hogy milyen ügyesen felcsinálta egy ismerősömet a párja.


Természetes dolog a terhesség, persze szép dolog, hogy életet ad a nő egy gyereknek, de azért messze van a szülés a világ 7 csodájától.

2016. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
#3-as vagyok. Nyilván máshogy állnék hozzá, hogyha nekem lenne egy terhes barátnőm/feleségem, de nem ez volt a kérdés :D
2016. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
12%
Amíg nem velem kúr, hanem másnak rakja szét a combjait, addig lesz@rom. Miért ájuldozzak attól, hogy valaki felcsinálta?
2016. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok, abszolút semleges.
2016. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Először azt gondolnám hogy "ő is terhes?" de ennyi igazából.
2016. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszi az intelligens válaszokat. (meg a többit is:) Valahogy úgy gondoltam én is, hogy szexinek abszolút nem tartják a terhes nőket a férfiak, sőt inkább épp ellenkezőleg, valahogy onnantól már nem tekintenek rájuk nőként, prédaként. Pedig sok terhes nő (legalábbis az én ismerőseim) szerintem azt hiszik, hogy ez bejön a férfiaknak, különben nem tennének fel magukról egy csomó pocakos képet, amin pucsítanak, meg nem tudom milyen szexi fehérneműben vannak. És ne mondja senki, hogy az ilyen típusú képeket csak azért rakják fel, hogy megmutassák, hogy terhesek. Szerintem ez is egy olyan dolog, amit teljesen máshogy lát egy nő és egy férfi. Egy nő szerintem sokkal szebbnek lát egy terhes nőt, mint egy férfi.
2016. szept. 5. 19:23
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Valójában semmit sem gondolok róla.


De abszolút nem vonzó számomra, és nem érdekel, lehet, hogy ha az én feleségem lenne vagy barátnőm de lényeg, hogy ha tőlem lenne terhes akkor lehet, hogy máshogy állnék hozzá, de így őszintén szólván inkább kicsit fintorgok.

2016. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

" Pedig sok terhes nő (legalábbis az én ismerőseim) szerintem azt hiszik, hogy ez bejön a férfiaknak, különben nem tennének fel magukról egy csomó pocakos képet, amin pucsítanak, meg nem tudom milyen szexi fehérneműben vannak. És ne mondja senki, hogy az ilyen típusú képeket csak azért rakják fel, hogy megmutassák, hogy terhesek. Szerintem ez is egy olyan dolog, amit teljesen máshogy lát egy nő és egy férfi. Egy nő szerintem sokkal szebbnek lát egy terhes nőt, mint egy férfi."


Gondolom azért csinálják mert médiában bevált szokás mikor híres(énekes,színész,celeb,modell stb) nő terhes lesz akkor általában legtöbbet eladott x újságban +ismert netes weboldal megjelenik róla "művészi" vagy Szexy(fehérneműs) képek híres nőről terhesen utána jönnek pozítiv(milyen szép van terhesen,csini ..stb) hozzászólások. Ez által néhány terhes nő, úgy gondolja ő is feltesz magáról nagyon "művészi" vagy szexy fehérneműs képeket. Hogy lássák milyen szépek ők.

2016. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!