Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ti tömegközlekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti tömegközlekedésen mi alapján választotok ülőhelyet?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán fordul elő, hogy mellém ül valaki, amikor van 3 üres hely a vonaton. Szóval így elég nehéz beszélgetést kezdeményezni. Csak szeretnék rájönni, hogy mi lehet az oka annak, hogy csak elvétve, néha-néha ülnek mellém. Életvidám srác vagyok és sem én, sem mások nem tartanak taszítónak.
2016. szept. 7. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Én mindig üres helyre ülök. Mármint nem ülök le senki mellé. :D Maximum akkor ülnék le, ha gyanús alakokat látok és nem akarnék egyedül ülni, nehogy belém kössenek.
2016. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

amelyik közelebb van az ajtóhoz


de most komolyan, közlekedni járok, nem ismerkedni, nem az a lényeg, hogy ki mellé ülök le, néha nincs is választás,

2016. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

1. Elsősorban üres környezetet keresek.

2. Napos, nem napos oldal..így volt már, hogy a busz egyik oldalán ott volt a 2 szabad ülőhely, de tűzött a nap, szóval egy lány mellé ültem.

3. Előbb ülök nő mellé, mint férfi mellé.

4. Vonat esetén nem szeretek középre ülni..vagy ajtó, vagy ablak.

5. Lényegtelen, hogy hova ülök, mert nem ismerkedek így. Egyből zene és könyv. Esélyt sem adok a beszélgetésre.

2016. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van teljesen üres hely, akkor odaülök. Ha nincs, akkor az első üres helyre, amit meglátok valaki mellett. Csak akkor megyek tovább, ha mondjuk kicsit szagosabb az illető, nem szívesen fulladoznék mellette az egész úton :D
2016. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Mostanában nem tömegközlekedem, de ha esetleg arra gondolsz, valahogy előbb ülnék egy nő vagy egy idősebb ember mellé. Nem tudom hogy miért. Na meg persze az ajtó közelsége is szempont, de most az emberi tényezőt helyeztem előtérbe.
2016. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Buszon, villamoson egyes ülésre. Metrón a sor szélére.

Ha ezek a helyek foglaltak, akkor oda, ahol van hely, és nem kell részeg, zűrös kinézetű, ápolatlan ember mellé ülnöm.

2016. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Ahol van hely. Tökmindegy, ki mellett van- ha egy csöves részeg, akkor esetleg mellé nem-, de ami a legközelebb esik hozzám. És éppen nem igyekszik felé egy idős néni. Amióta tömegközlekedek, egyszer nem néztem meg, ki mellé ülök le. Ahogy arra se néztem rá soha, ki ült le mellém. Buszon kifelé bámulok az ablakon (egyébként rosszul vagyok), vonaton, metrón meg olvasok.


Nem hiszem, hogy a személyed miatt nem ül melléd senki. A legtöbb ember preferálja azokat az ülőhelyeket, ahol nem kell valaki mellé lecsüccsennie, ha meg mégis, akkor nem az alapján szelektál, hogy mennyire tetszik neki az adott személy. A tömegközlekedésen utazók általában A-ból B-be szeretnének eljutni, a lehető legkevesebb kényelmetlenséggel, és ebbe az is beletartozik, hogy minél kevesebb idegen emberrel kelljen interakcióba keveredni.

2016. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1.) Mennyire megyek messze? Ha hamar leszállok, akkor lehet, hogy le sem ülök, ha mégis leülök, az ajtóhoz közel igyekszem elhelyezkedni, hogy ne kelljen keresztültörnöm a tömegen (különösen, ha a jármű vezetője túl hamar szereti bezárni az ajtókat). Ha messzebbre megyek, akkor beljebb megyek.


2.) Van-e olyan, aki nálam jobban rászorul ülőhelyre? Nekem is vannak olyan napjaim, amikor alig állok a lábamon, és ha már fizetek a bérletért, akkor szeretnék ülni is. No, de nem szeretem elvenni a helyet olyanoktól, akiknek jobban kell. Például ha vak ember, kisgyerekes, kismama, idős is utazik, vagy bárki olyan, aki nehezen mozog, akkor üljenek ők az ajtóhoz közelebb.


3.) Melyik ülőhely alkalmas arra, hogy oda üljek? Gondolom, te is találkoztál már beázott járművel, ahol némelyik ülés tiszta víz volt, de utaztam már olyan járművön is, ahol az egyik ülés nem igazán állt stabilan, arra inkább senki nem ült le, mert nem volt biztonságos. Aztán olyan is volt, hogy egy idősebb utas leült és azzal a lendülettel oda is csinált maga alá (lehetett érezni). Nem sokan ültek a közelébe. De egyszer volt munkából hazafelé rendszeresen egy ilyen utas, mindig ugyanoda ült le, nos, abban az időben azt az ülést soha nem foglaltam el akkor sem, ha az az utas épp nem volt a buszon. Nem lehettem biztos benne, hogy az ülés tiszta. De mondok egy másik példát, ez ma történt, hazafelé jöttem, és ment a klíma a buszon, és előttem az egyik idősebb hölgy utas túl erősnek érezte, pont rá ment a hideg levegő, és helyet cserélt a mellette ülővel, akit kevésbé zavart.


Ezek jutottak eszembe, valahogy az ismerkedésre soha nem gondolok, amikor leülök valahova egy tömegközlekedési eszközön.

2016. szept. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel van férjem én sem kötöm össze az ismerkedést az utazással. Én is inkább nő mellé ülök mint férfi mellé, de ha üres hely van akkor természetesen azt választom. Ezt ne vedd magadra, hogy nem ülnek melléd.
2016. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!