Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Van egy lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van egy lány, aki először nem jön be külsőleg, de később mégis beleszerettek?

Figyelt kérdés
Szóval ha van egy olyan lány,aki először nem tetszik nektek külsőre,vagy teljesen közömbös,és később amikor megismeritek a lányt,bele tudtok úgy is szeretni?
2010. ápr. 22. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Velem még nem fordult elő (könnyebben figyelek fel azokra a lányokra, akik bejönnek külsőleg), ettől függetlenül nem tartom kizártnak, hogy megtörténhet.
2010. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Thurston ***** válasza:
Persze ez így elképzelhető, meg lehetséges, de komoly kapcsolat ilyesmiből nem lehet.
2010. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Az előző barátnőmet neten ismertem meg küldött magáról képet. Hát első látásra nem éreztem vonzalmat a külső alapján. De mégis találkoztam vele. Úgy mentem el hozzá hogy egy jót kirándulok legfeljebb :)). Találkoztam vele és akkor is olyan közömbösnek éreztem őt. De mikor 2. szor és 3.szor is taliztam vele egyre inkább beleszerettem egyszerűen a kisugárzása nagyon szexi volt ;). Főleg a hangja tetszett :). Sajnos a kapcsolatnak már vége mert szakított velem pedig ő is szeretett nem értem mi volt az oka...talán elrontottam valamit :S de a lényeg hogy nem gondoltam volna hogy beleszeretek egy olyan lányba aki iránt külsőre nem érzek vonzalmat az elején. Szóval nem a külső a lényeg. Legalábbis nálam nem csak az számít.

24/F

2010. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Thurston ***** válasza:

"Szóval nem a külső a lényeg. Legalábbis nálam nem csak az számít."


Kábé mintha egy tizennégyéves kissrác írta volna ezt. Óriási felismerés.


Ennyi idősen viszont már szvsz tisztában kéne lenned azzal, hogy a külső ugyanannyira számít egy komolyk apcoslatban, mint a belső. Mert csak szerelemre nem lehet felépíteni egy kapcsolatot...

2010. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én abszolút így voltam.

Nem tetszett külsőre először egyáltalán a lány.

Aztán beszélgettünk, randizgattunk, majd nagyon beleszerettem.

Aztán pár hónap múlva szakított velem...

Büdös k*rvák.

2010. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Te most viccelsz.? :D Egy komoly kapcsolatnál pont a belső a fontosabb. Ha csak a külsőség a legfontosabb, akkor vele nem tudsz hoszabb távon együtt maradni mert belsőleg nem tudsz vele egy hullámhosszon lenni.
2010. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok, velem is így volt. A mostani párom először abszolút nem volt az ideálom, sőt, abszolút annak az ellentéte volt. Mégis, már 3 éve együtt vagyunk, és elég rövid idő alatt kezdett el mégiscsak tetszeni. Mostmár őt látom a világ legjobb pasijának (kis túlzással:)). Tehát az én tapasztalataim szerint ilyen fordított esetben is simán előfordulhat.
2010. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Olyan lány nincs aki nem tetszik/undorodom tőle,de azért szeretem. Meg lehet nézni az előző válaszokat, minden ilyen kapcsolatnak szakítás lett a vége...
2010. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50-50 %-ban fontos nekem, a külső és a belső.
2010. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 P.Vik ***** válasza:

13:40

4 éve vagyok együtt a párommal, idősebb vagyok és konkrétan én akartam őt....1-2 éve viszont beismerte, hogy nem tetszettem neki, de belement, mert hogy idősebb vagyok...most meg már velem akar élni:D:D:D:D

szóval eléggé relatív...az viszon biztos, hogy nagyon szeret és vigyáz rám:D

2010. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!