Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek a meretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek a meretek igy passzolnak?

Figyelt kérdés

159 cm magassag

48 kg suly

75/B mell

65 cm derek



2016. szept. 8. 23:09
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
Csípő?
2016. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

#1 Jöhet bele csípős is, köszi!


Ezt így nem lehet megmondani. Googlen keress egy hozzád hasonló alakú csajt, linkeld be és úgy esetleg kaphatsz egy korrekt választ.

2016. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
Nem erre gondoltam, I need a Mask, te is tudod...
2016. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sejtettem, Noren, csak próbáltam humoros lenni. Hát... nem jött össze :'(
2016. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noren1989 ***** válasza:

Na, válaszoljunk azért a leányzónak is...

Nézzük: nem vagy magas, ok.

Vékony vagy.

75/B: azok átlag, formás ciciket jelentenek, a legjobb esetben.

65 derék: az sem sok szerintem.


Szóval jó esetben egy vékony felsőtestű, derekú csajszi vagy, kicsit nagyobb háttal, jó mellekkel. Nekem arc is kéne hozzá nagyon, hogy megmondjam, jó nő vagy-e.

2016. szept. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek így jó arányok, ja. Bár tényleg arc nélkül nehéz pontosan belőni. a teljes kinézetedet.
2016. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jónak jó, de kevés önmagában ez. :D
2016. szept. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Képet, ezek alapján maximum azt tudjuk megmondani, hogy vékony vagy kövér vagy.
2016. szept. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

157 cm vagyok: a 65 cm-es derékbőség sok!

Súlyban több vagyok nálad, de a derekam jóval vékonyabb.


A melltartó méret nem mérvadó, inkább írj egy mell-medék-csípő méretet cm-ben.


Sajnos nekem ez alapján inkább olyan "egybetestű" alak ugrik be, akinek se dereka, se csípője.


Azt csak mellesleg jegyezném meg, hogy a pasik nem mérleggel és centivel rohangálnak, őket az érdekli, amit látnak. Ha tényleg érdekel mások véleménye, tegyél fel fényképet!

4 szám alapján hiába ír itt bárki bármit.

2016. szept. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem írtad mennyi idős vagy, mert amit írni fogok kizárólag felnőtt, már nem növésben/fejlődésben lévő női testre igaz (kb. 18+ felett).


A csípő méret valóban fontos lenne.

Tudományosan bizonyított tény, hogy a férfiak számára az ún. homokóra alkat a legvonzóbb, így az ideális derék-csípő arány 0,7-0,8 között a legszerencsésebb.

Itt tudod kiszámolni:


[link]


A BMI testtömegindex szerintem jobb mutató, mint csupán a súly és ez alapján is te inkább vékonyabb vagy.

Itt tudod ellenőrizni:


[link]


A te magasságodhoz és mondjuk feltételezve, hogy 25 év alatti vagy az ideális, egészséges TARTOMÁNY a kb. 19,5-25 közötti érték (nyugodj meg tehát, elhízott biztosan nem vagy, sőt!)

Ajánlom ezt is a figyelmedbe:

[link]

(igen, a fitnessguru szerint is vékony vagy :)


Nagy közelítéssel lehet azt mondani, hogy a tartományod felső határa általában a magasságod 1 méter feletti része, alsó határa kb. 10 kg (esetedben mondjuk min/max.: 50-60 kg között)


Nyilván sok ez a 10 kg-os különbség, de nemcsak a súly számít, hanem az életkor, illetve a testzsír % is. Lehet egy 58-60 kg-os nő is "csinosabb", feszesebb, ha izmosabb, sportosabb alkatú, mint te, ha te inkább ilyen vékony, lazább, "lötyögősebb" szerzeketű vagy.

(ezért haragszom nagyon azokra, akik kizárólag a súly/magasság alapján legebéznek, leteheneznek másokat, ha a fenti TARTOMÁNYON BELÜL vannak)


Ha otthon nincs pont olyan mérleged, ami mutatja a testzsír%-ot, akkor 3 egyszerű méréssel te is ki tudod jó közelítéssel számítani itt:


[link]


A mellméretedből a szám a mell alatti testkörméreted, a betű pedig a kosárméret (mell és az allatta lévő körméret hányadosa) a B kosár a normál méret a 75 körméret pedig olyan 73-77 cm közötti méretet jelöl, a mellkörméreted így kb. 90 cm körül lehet ideális, átlagos esetben.


[link]


Homokóra alkat esetén a csípődnek is kb. 90-92 cm-nek kellene lennie, akkor lenne a legvonzóbb a testalkatod.


Szerintem alapvetően nincs baj veled a megadott adatok alapján.

(én kb. 173 cm vagyok, a BMI-m kb. 23,7- igyekszem rendeszeresen mozogni, a mellméretem 80B, a derék-csípő arányom 0,77, a konfekció ruhaméretem kb. 38/40, a testzsír%-om normál tartományban van- nyilván mások az arányaim, életkorom, edzettségi szintem stb.)

Nyugodj meg, nem vagy kirívó sem lefelé, sem felfelé.

Minden jót:

39N

2016. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!