Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Egyszerre hány nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egyszerre hány nővel szoktatok itt beszélgetni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Az összessel.
2016. szept. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A csúcs eddig 2 volt, de egyikükkel sem párkeresési célból volt, csak tanácsadás, beszélgetés. Ha párkeresési céllal, akkor egyszerre mindig csak 1. Jelenleg egy ideje senki sincs :(


24/F

2016. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Változó, volt olyan, hogy többel is beszélgettem rendszeresen, de egyikkel se párkapcsolati célból. Jelenleg meg egyel sem szoktam.
2016. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Itt nem sokáig beszélgetünk. Ez nem a legkényelmesebb a beszélgetésre, de ha itt beszélünk, csak 1 lánnyal egyszerre. Nehéz megfelelő beszélgetőpartnert szerezni. 27/f
2016. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
van hogy 3 al, többel nagyon nehézkes lenne itt.
2016. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyel. De nem itt, átmentünk más platformra. Ha rám írnak tanácsért, max válaszolok, de én rá nem írok ilyen céllal senkire, az is biztos. :D
2016. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Nincs normalis beszelgeto partner... Egy nap utan ha elkoszonunk masnapra nem ir mar...
2016. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Titusztitusz ***** válasza:
Ha jól emlékszem,eddig a "rekordom" ezen a portálon EGYIDŐBEN 3 vagy 4 hölgy volt...Hű...Csakúgy özönlöttek ekkor a levelek egymás ellen vég nélkül,úgyhogy egy idő után már azt se nagyon tudtam követni, hogy most tulajdonképpen melyik válaszlevelem melyik hölgynek is szól...Kész csoda volt az is,hogy nem kevertem össze a neveket,meg a megszólításokat...Nem tudom hogy mi volt akkor a szóbanforgó hölgyekkel,hogy ÍGY,EGYSZERRE estek nekem,lehet akkor pont telihold volt,vagy mit tudom én mi lehetett akkor,de azalatt a 2-3 óra alatt,amíg el nem fogytak a leveleik,igencsak megizzasztottak keményen...
2016. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Eggyel se.
2016. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amióta GYK-zom, kb. másfél-két éve, azóta komolyabban 3-4 lánnyal beszéltem itt. Néha még most is váltunk egymással üzenetet, és elképzelhető, hogy átfedés van a különböző személyek közötti üzenetváltások között.


Ismerkedés szándékából viszont nulla lánnyal levelezek és ez a jövőben sem fog változni, mert nem akarom, hogy változzon.

2016. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!