Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek? L

Figyelt kérdés

A fiúbarátaimmal pont olyan jól kijövök, mint a lányokkal. Sőt! A fiúkkal sokszor bensőségesebben eltudok beszélgetni, sokkal könnyebben megtudok nekik nyílni (lelkizés).


3 barátomnál ugyanazt vettem észre. Mind a háromnak párja van. Mind a három panaszkodni is szokott. Ki jobban, h kevésbé, de szoktak. Megfigyeltem, hogy pár jó szó hatására, nagyon fellendül az aktuális érdeklődésünk. Nagyon feldobják őket a dicsérő szavak. Már-már olvadoznak, mint egy szerelmes tinédzser. Feldobnak más témákat is. Feszegetik a határokat. Jönnek a "mi lenne ha" tipusú kijelentések. Meg úgy minden. Persze eszükbe juttatom, hogy a barátnőjük ellátná a bajukat, s ilyenkor picit meghátrálnak, mondván: "beszélni még szabad ilyenekről", "de én arra gondoltam, ha nem lenne bnőm" stb.


Mondjuk én NŐKÉNT eléggé zokon venném, hogy a páromnak van egy "mi lenne ha" listája. Viszont a férfiak ezt talán máshogy kezelik/gondolják.


Mi okozza ezt a viselkedést az adott férfiakban? Fizikálisan nem hűtlenek amúgy, csak a szájuk jár.


Ugye nem az lesz a válasz, hogy: "mert férfiból vannak", avagy "minden férfi ilyen"?


2016. szept. 11. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Tartalékba elrakják, ha beüt a xar, és lapátra kerülnek, akkor tudják hova menjenek egy jó ..sért.
2016. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha elítéled őket, ne barátkozz velük. Ennyi...
2016. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez itt már rég rossz. Fizikálisan valószínű azért nem hűtlenek, mert te nem engeded nekik, ha igent mondanál, hidd el, lenne ott fizikai ténykedés is.

Amúgy a fiú-lány barátságok nagyon vékony kötélen vannak. Ahogy látom, ők erről a kötélről leestek. Igaz, én se minden lány "barátomnál" táncolok a kötélen, de nálam szerintem ez nem gond, hisz nincs barátnőm. Náluk necc.

2016. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Furi barátaid vannak, mert az enyémek ilyet soha nem csinálnak, pedig már elég komoly dolgokról is beszélgettünk. :O


Egy férfi volt, aki feszegette a barátságunk határát és viszont, és ő jelenleg is a párom!

Nálunk soha nem volt bevett gyakorlat. Erre nem tudom azt mondani, hogy mert fiúk.


Szerintem azért vannak ezek a kijelentések, mert nem barát vagy számon tartva, hanem mint p... nő! Ha hagynád ezeket a beszélgetéseket elfajulni akkor az lenne, hogy veled járna, és dobná a nőjét. (szerintem)

2016. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#2 Én nem ítélek el senkit! Hisz ki vagyok én, hogy mások felett ítélkezzek? Csupán érteni szeretném az okát.
2016. szept. 11. 21:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudjátok az a fura, hogy teljesen normálisan indul a beszélgetés, illetve úgy is folytatódik, aztán csak-csak beszúrnak valamit, ami nem feltétlen odavaló. Kisebb dicséretekkel kezdődik, aztán többről többre.
2016. szept. 11. 21:49
 7/10 Dreamer88 ***** válasza:

Azért viselkednek így veled mert dicséred őket.

Gondolj csak bele. Nem felhőtlenül boldogok a párjukkal (elvégre ezért panaszkodnak) tőled pedig kapják a kedvességet amit hiányolnak.


Nem csoda hogy feszegetik a határaikat :D

2016. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Az egyik előző válaszolót tudom én is erősíteni: egyetlen barátommal voltak hasonló megnyilvánulások, és ő azóta a párom...

Egy férfi ilyet csak akkor mond, ha többet is akar. Pont. Ha nem akarnának többet, nem járna a szájuk sem.


Ha határt akarsz szabni, akkor annyit tudsz tenni, hogy a lelkizéseket visszaszorítod, ugyanis minden más ennek a következménye.


(Amúgy, ha az én párom csinálna ilyet veled, simán megtépnélek, függetlenül attól, hogy nem történt semmi... ez már simán érzelmi megcsalás kategória.)

2016. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Szerintem sosek ok nélkül csinál ilyet egy pasi. Mindennek oka van. A saját hajad téphetnéd, hogy mit toltál el. Csak az éhes kutya kóborol. Persze könnyebb mindig egy harmadikat okolni, vagy bárkit, csak saját magadat nem. A közönségesség sosem jó húzás. Felesleges időfecsérlés. Persze ha neked attól jobb, hogy minden 5. csajt megtéped az utcán. :D Ezek a pasik ilyenek és kész. Nem kell velük összejönni. Ha mégis összejössz, viseld el. Na de köszönöm, én csak az okát kerestem, mivel hiába jóban vagyok velük, nem akartam belemenni, hisz már így is sokszor nem olyan a téna, mint ami helyénvaló. Részükről persze. És a dicséretről. Igen, megfigyeltem, hogy vágynak az elismerésre. Volt, hogy meg is dicsértem őket, hisz nem fáj nekem pár jó szó. Legutóbb pedig azt mondtam az egyiknek, hogy dicsérgessen a barátnőd, nem az én tisztségem (munka terén). Mondjuk vele megszakadt a barátság.
2016. szept. 12. 06:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, semmi rosszindulat nem volt bennem. :) Nem személyed ellen szólt a kijelentés, de azért légy vele tisztában, hogy amit csinálsz, nem ártatlan fecsej.

Viszont most pont te magad mentegeted a srácokat azzal, hogy "hát ők ilyenek". Te felismerted a helyzetet nőként, épp úgy a te felelősséged is, hogy lezárd az ilyen kapcsolatot, vagy legalábbis meghúzd a határokat. Ha nem teszed, az is a te döntésed, de akkor nem kell meglepődni, hogy jé, már megint kikezdtek veled. :)

2016. szept. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!