Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a suttyó szó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a suttyó szó? Milyen emberre mondják?

Figyelt kérdés

Azt halottam ,aki csak szexet akar..

Ez igaz?



2016. szept. 11. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Magyaroknál nálam kb. egyezik a lumpenproli-val. Panleban meg gangos házakban vannak főleg, napjuk fénypontja az esti barátok közt. A gőzike meg a móunika fő nézőtábora voltak a cigányok mellett. Farhát, Bumeráng, rtl klub, suzuki wagon R+ (lehetőleg sárga), balássó, múúúnika, gőzike, barátokközt, jóbaszarba, megaszáj, fidesz/mszp gyűlések és reklivíák őrizgetése (jellegzetes MSZP sapka), (öregeknél) svájcisapka, kannásbor, nők a fodrászatban bohóckodnak, blikk, bulvár, LIDL-PENI-SPÁR szentháromság, férfiakná az a tipikus alkesz szatyor ( [link] Aránytaau sokat eszek bablevest, pörkűttet meg ilyesmiket.


Igazából azokra értenedő mint a Rokker Zsoltti meg a nagymutter.



Amcsiknál jobb :D Sörétespuska, tanya/lakókocsi, födrációs zászló, XXX flaska, jellegzetes "gyihú" meg beszéd "whoodaya c'min in here? Howda boys' get 'em!"

2016. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aperitif ***** válasza:
100%

Műveletlen, kulturálatlan, tanulatlan, faragatlan, "suttyó paraszt"


Régebben mondták fiatal fiúkra is, "suttyó gyerek voltam még akkoriban"

2016. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1# lol :D
2016. szept. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ram egyszer mondta kep alapjan ezt a gyakorin egy ismeretlen. Azota sem kaptam ilyen jelzot sehol. Ugy gondolom, hogy nem vagyok tanulatlan( egyetemre jarok) se csunya se paraszt. Ebbol az az egyszeru tanulsag volt szamomra, hogy leteznek gonosz emberek, akik ismeretlenul szeretnek belegazolni masokba ugy is, hogy semmi hasznuk nem szarmazik belole csupan csak ezt elvezik. Szoval ne torodj a rossz hangokkal.
2016. szept. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A másodiknak van igaza - a suttyó többnyire egy illemet nem ismerő, öntelt, nagyhangú, kivagyi, kisstílű és ostoba embert jelent.


22:29, amit írtál, az kicsit más :) az a redneck,de tényleg sok a közös vonás. A redneck az inkább életstílus és világszemlélet, nagyvárosi öltönyös emberek között is akad legalább annyi suttyó mind közöttük.

2016. szept. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Robexx válasza:
Az én szótáramban olyan embereket hívok suttyónak, akik alapjáraton átlag feletti életszínvonalban nőttek fel, jó családi háttérrel de a legcsekélyebb kultúrális attitűddel. Tehát műveletlenek, neveletlenek, sokszor bunkók is, nem feltétlen szándékosan, hanem mert nem képesek máshogy kifejezni magukat a faragatlanságuk miatt. Van amikor egy egyszerű proli a maga kis csóringer módján sokkal szofisztikáltabb ezektől...
2021. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!