Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fogadnátok el leginkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fogadnátok el leginkább a barátotokban lányok?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő: Választani muszáj.


-Testi sérülés, fogyatékosság, pl elvesztet végtag, vagy biceg, vagy épp tolószékes.


-Lelki sérülések, nem az a másikra akaszkodós zsarolós, nem energiavámpír de érezhetően


2016. szept. 12. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyik sem de ha mindenképp muszáj a 2-es.

19/L

2016. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2-es.
2016. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen fokú sérülésről beszélünk (akár fizikai, akár lelki), és mennyire korlátozza ez az illetőt az aktív, normális életvitelben.

A tolószék talán számomra "legijesztőbb", tudatosan (fiatal, a szexualitást megélni vágyó nőként) szerintem nem lépnék kapcsolatba olyan férfival, akivel nem tudnék nemi életet élni. Bár nyilván van az az összhang és egymásra találás, aminél elgondolkozik az ember a lehetőségeken.

Ha már meglévő kapcsolatban történne valami a párommal, az nyilván más, hisz akkor már szerelmes vagyok.

2016. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt azért nehéz megválaszolni, mert ált. ha van az egyes, akkor van a kettes is.
2016. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Helyzettől függ. Nem tudom.
2016. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mértékétől függ. De számomra a könnyebb testi fogyatékosságok (amennyiben nem párosulnak mentális gondokkal) könnyebben kezelhetőek mint a mentális problémák.

Pl az nem okozna gondot, hogy egy aktív életet élő hallókészülékkel (részben) korrigálható halláskárosulttal legyek. Vagy egy elvesztett végtagot is megtudnék szokni egész hamar.

Viszont egy frissen balesetet szenvedett emberrel aki még maga sem dolgozta fel a történteket nem tudnék új kapcsolatot kialakítani. Nyilván egy meglévő kapcsolat más, ott már megvan a szerelem, a kötődés.

2016. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább testi. Én a lelki sérülteket veszélyesnek találom.
2016. szept. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!