Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szeret engem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret engem, vagy csak heti kétszer kiüríti a tojásait és ennyi?

Figyelt kérdés
Barátom heti 6 napot dolgozik, napi 10 órát kb. Általában egyszer átjön hétköznap este, reggel megy dolgozni. Hétvégén szombat este átjön, de vasárnap nappal azt mondja mindenféle tennivalója van és egyedül hagy otthon. Én is átmennék hozzá, voltam is nála, de egy szobában ketten laknak, így nem igazán ideális, két férfivel egy szobában aludni... Esténként ha átjön néha elmegyünk valamerre, de nem gyakran. Szexet nem rögtön akar, ha átjön, hanem beszélgetünk, filmezünk 3-4 órát, és akkor ha megyünk aludni. Néha korábban. Azt mondta szeret, de sokat dolgozik, és ha szeretem, akkor várok rá. De én úgy érzem sokszor, hogy ez inkább egy szexkapcsolat sok hitegetéssel. Csetelni szoktunk minden nap, igaz nem túl sokat.

2016. szept. 14. 14:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Te szereted?
2016. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen. Ezért is tűröm kb 2 hónapja ezt. De már szóvá tettem, hogy nekem ez így kevés, akkor egy vasárnap együtt voltunk, aztán következő vasárnap újra lelépett.
2016. szept. 14. 14:24
 3/27 anonim ***** válasza:
te a szüleidnél laksz?
2016. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Egyedül élek.
2016. szept. 14. 14:36
 5/27 anonim ***** válasza:
és nemióta vagytok együtt? nem lenne jobb összeköltözni?vajon mit szólna? jobban kijönnétek anyagilag...
2016. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon vagy része teljesen az életének...

Ő szeret meglehet, de nem szerelmes, és nem tervez...

Bocs. Gondolatok...

2016. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

2 hónapja vagyunk együtt. Kicsit messze lakok a munkahelyétől, autóval fél óra, ő közel lakik hozzá.

Vasárnapja szabad, akkor inkább az ügyeitintézi vagy a haverokkal van. Megértem, hogy velük is akar találkozni, de ha én valakit szeretek, akkor minél több időt akarok vele eltölteni.

2016. szept. 14. 14:53
 8/27 anonim ***** válasza:

hát... ha mégcsak 2 hónapja vagytok együtt és heti 1 tali van, az kevés..pont az elején kellene kb mindennap együtt lenni, vagy legalábbis heti 3 talinak meg kellene lennie(az még normálisnak mondható lenne)


ha már az elején ennyire nincs ideje rád,akkor mi lenne később :/


én nem bírnám,persze bármit meg lehet magyarázni,jaj fáradt,nincs kedve,sokat dolgozik.


de nem opciónak,hanem prioritásnak kellene lenned!

2016. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Csak dugni kellesz neki. Hidd el.
2016. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 lutaker ***** válasza:
Hagyd francba minek is kell ilyen csokaba szeretni aki szamara csak kozombosek vagyunk? Fuss jo messze tole,hogy sose erjen utol.
2016. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!