Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mitől indultok be?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mitől indultok be? (játékfüggők, zombis-üldözős filmrajongók kíméljenek! )

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100méteren?ha rámuszítanak egy pitbullt.
2010. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egy par szep melltol,egy karcsu testol,hosszu labaktol,de en egy csurdes notol beindulnak
2010. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

21 48 clyde voltam


clyde

2010. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én szeretem ha egy lány "játszik" a nyelvével vagy is így nyalogatja a szája szélét meg ilyesmi :) meg ha a fülemet nyalogatják vagy ha suttognak vagy nyögnek bele;)
2010. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

-barna bőr mellé narancssárga francia bugyi és hozzávaló melltartó

-bármilyen felső/póló melltartó nélkül

-az a bizonyos "kellesz" c. tekintet

25/f

2010. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a berúgástól. Mint egy Simson.
2010. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Áttetsző csipke melltartó

Ha beletúr a csaj a hajába

Kellesz tekintet

Elpirulás

Combfix

2010. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elf lánytól *.*
2010. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát pl: ártani biztos nem árt. ha magadhoz húzod és átöleled úgy, hogy alul összeértek (ingereled a pasid) vagy ha ott lent matatsz a kezeddel (nem kell felt. hozzáérned :D)

De ha ez neked "macerás" akkor csak nézz rá úgy, mintha azt fejeznéd ki, hogy " a tied vagyok, azt csinálsz, amit akarsz ", de számtalan ilyen kérdés fordult már elő, nézz körbe

2010. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól is be tudok indulni, ha a csajom csókolózás közben nyög egyet, hangod ad annak, hogy tetszik neki:D Aztán ha ez nem elég csókolgasd a nyakát, de ne úgy mint egy vadállat. Én azt szeretem, ha lassan, de érzésből és kéjjel puszil, csókolgat a nyakamon vagy az arcomon, az nagyon meg tud örjíteni, persze egy idő után kissé vadulj be, de akkor se csak úgy nyomd oda a szád, hanem érzésből. Szerintem ez a legjobb, de ha annyira halvérű, h ez mind nem elég neki, akkor csak vetkőzz:D


*utolsó voltam

2010. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!