Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ideje lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ideje lenne megszakítani a kapcsolatot vele vagy próbáljam meg megint megbeszélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Több éve párkapcsolatban élek ès egy esti képzésen (2 éve) megismerkedtem egy pasival, akivel nagyon jó baráti viszony alakult ki. A párommal is jóban lettek, elèg sokat mentünk így együtt bulizni, meg hétvégente baráti társasággal apartmanokba is.

Az elejèn megbeszéltük a pasival, hogy egyikünk sem akar semmit a másiktól, ebből nem is volt gond.


Az utóbbi egy évben viszont valahányszor többet iszik a kelleténél, elkezd fogdosni, ölelget (ami nem zavar, mert megölelem a barátaimat, de ez nem baráti ölelés), ès volt, hogy meg is csókolt már. Ráadásul egyfolytában a nyakamat puszilgatja. Múltkor ez odáig fajult, hogy barátommal nagyon összevesztek, akkor nem is akarta látni egy darabig ezt a srácot, de mivel egy társaság, meg nagyon szeretjük is, ezért nagynehezen megbocsájtott neki.


Próbáltam megbeszélni vele, de általában józanul ez lehetetlen, vagy "nem emlékszik" vagy dolga akad vagy témát vált. Azt is felajánlottam, hogy ha ez neki gázos akkor ne találkozzunk. Arra "sem emlèkszik", hogy rèszegen a múltkor belerángatott az ölébe...


Most eljutottunk oda, hogy minden nap hív telefonon, van hogy egy órát beszélünk. Hetente többször is feljön, ami nem zavar, mert szívesen látom a barátaimat, de nem vagyok benne biztos, hogy ezt ő is baráti találkozásoknak éli meg. Ha megy valahova akkor felhív, hogy menjek vele, ami párszor elmegy,de lassan kezdem úgy érezni magam, mint egy barátnő pótlék. És újabban józanul is "véletlenül" megfogja a fenekemet vagy a derekamon felejti a kezét amiért szólok, de kezdem unni egy kicsit. A szexuális tartalmú viccelődèseket sem tudom már poènra venni, mint normál esetben, mert úgy érzem, hogy komolyan gondolja...


Nem tudom mit csináljak vele, mert emberileg nagyon szeretem, jószívű, jó szándékú, szerethető ember viszont a párom tűréshatárát sem szeretném feszegetni. Ő is elbeszélgetett vele a múltkor, akkor azt hittük megértette, de nem.


Azt sem tudom, hogy ez szerelem lehet-e nála vagy valami erős d...ghatnék, mert nem lehet vele beszélni.



2016. szept. 16. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Párod egyébként tud a csókról? Mert ritka nagy türelme lehet, ha ezt még mindig tűri.


Egyébként szerintem ez részéről nem barátság, ez már túl megy azon. Legalábbis amit ő csinál.

Ha nem lehet vele normálisan megbeszélni, akkor szerintem hanyagold.

2016. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem mertem bevallani neki, de részemről nem történt semmi, mert elhúztam a fejem rögtön. Igen, szerencsére (?) türelmes, de közrejátszik szerintem az is, hogy ők ketten is nagyon jóban lettek.

Ha nem lennénk barátok, már rég nem tartanám vele a kapcsolatot, csak így nehezebb a dolog. :(

2016. szept. 16. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
A parod egy ritka nagy luzer, te meg keptelen vagy a masik iranti tiszteletre.
2016. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, sajnálom ha ez neked nem derült ki. ;)
2016. szept. 16. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert szerinted azzal hogy hagyod hogy egy masik pasi fogdosson, te tiszteled a parodat? Es meg azt is mondod hogy nem errol van szo... de pont errol. Ha tisztelned ot akkor nem tartanal fent semmilyen kapcsolatot olyannal aki ilyen szinten semmibe nezi a kapcsolatodat. Mert akkor legalabb neked oda kene figyelned erre.
2016. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem mondtam, hogy engedem. Ahogy fentebb is írtam megpróbáltam megoldani, megbeszélni, de nem ment. Ezért érdekelne felnőtt férfiak vagy nők véleménye, akik jártak már baráttal hasonló cipőben.

Nyilván ha nem sikerül megoldást találni a problémára, akkor megszakítom vele a kapcsolatot.

2016. szept. 17. 01:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Nezd tehat mivel mint irtam (de ez csak az en velemenyem), ez a pasi egyaltalan nem tiszteli sem a kapcsolatodat, sem a parodat, igy mar en a helyedben nem csak gondolkoznek rajta, mert ha tovabb hagyod igy menni a dolgokat az rad is eleg rossz fenyt vet. Azt nem ertem milyen megoldast szeretnel? Aki ugymond "modortalan" az az is marad, sajnos felnott emberbe mar a legritkabban lehet belenevelni ilyesmit.
2016. szept. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyit meg, hogy hasonlo cipoben viszonylag nem jartam, mert nalam az a "protokoll", hogyha barmi felreerthetot irnak, nondanak vagy csinalnak akkor szimplan nincs tobb eselyuk ra, hogy elkovessek, pedig nincs egy tipikus feltekeny parom, csak ahogy mondtam szamomra ez tisztelet kerdese, tehat megtisztelem azzal ot hogy nem jarkalok es beszelek olyan pasikkal akik nyiltan fogdosni meg csokolgatni probalnak, mert ez szerintem eleg undorito viselkedes.
2016. szept. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Természetesen ha nincs más megoldás megszakítom vele a kapcsolatot. Azért próbálom menteni a menthetőt, mert megszakítok egy barátságot (mert akármilyen hihetetlen, nála jobb embert nem nagyon ismerek) ès robbantok egy baráti társaságot is. Még a héten beszélek vele, mert azt mondta meglátogat. Aztán majd az a beszélgetés eldönti, hogy hogyan tovább.
2016. szept. 21. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!