Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok pár tippet csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok pár tippet csajok?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok pár tippet tanácsot szeretnék kérni tőletek.

Bár sohasem gondoltam volna megtaláltam a boldogságot és férjhez megyek jövőre . :D

Nem tudom hol vehetnék ruhát ahol plus size méret is van (Jász-Nagykunk-Szolnok megyén belül).

Imádom a háromnegyedes újjú csipke rucikat de sajnos nem találok :( Pedig az álom ruhám lenne egy ilyen :)

A díszítést a dekorációt meghívót sem tudom honnan vegyük meg.

Disney témájú dekorációt szeretnék, (Minnie-Mickey) főként.

Azért mert ez hozzánk kapcsolódik de ez most mindegy :)

Ötlet csajok honnan vehetném meg a ruhám és a dekorációt a meghívót?

Előre is köszi :)

21L



2016. szept. 16. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom mi nevetnivaló van azon ha valakinek nem az a tipikus sablonesküvője van... car dolog az irigység, na mindegy.


A neten nem próbáltál meg szétnézni? Esetleg varrónőt keresni aki megvarrja pont olyanra a ruhát amilyenre szeretnéd? Lehet kicsit költségesebb, de jó esetben egyszer van az embernek esküvője. :)

2016. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Neten nézegettem de nem igazán találtam, voltam a közelben egy ruha szalonban de ott sem találtam ilyen rucit.

A megyében nem ismerek varrónőt de szétnézek hátha. :)

2016. szept. 16. 17:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Van okom ami miatt sajnos a megyémen kívűl nem tudok menni, ezért szeretném a közelben megoldani.
2016. szept. 16. 17:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bárhova bemész bárhova kitudják bővíteni. (Bár azt nehezebb mint összébb venni)
2016. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bunkóságnak hangzik, de ha jövőre lesz az esküvőtök akkor addig azért bőven fogyhatsz, én is leadtam 8 kilót az esküvőre, és könyebb ezt a súlyt tartanom, mint folyton újra nekiállni a faragásnak.

Egyébként ruhára, vannak a nagyobb szalonoknak online shopjai, ott vannak méretek, szabások, minden infót megtalálsz. Ugyanígy varrónőt is találsz.


pl Antóniné Bokodi Edit-Antony Fashion szolnokon van, egy telefont megér, hogy vállal e menyasszonyi ruhát, ha igen akkor mindjárt közelebb vagy.


Esküvői dekorra meg szerintem pinteresten és instagramon tudsz a legjobban inspirálódni, és nagyon sok DYE videót is találsz amivel személyesebb is lesz, költséghatékonyabbra is kijöhet, meg ugye nem mindig tud az ember mindent készen megvenni. :)

Sok boldogságot nektek.


[link]

2016. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát ha nem is bunkó kissé bántó...Ráadásul semmit nem tudsz rólam és máris szinte ítélkezel. De nem sértődtem meg vagy ilyesmi

Pcos-em van, így dietetikus által kapott étrendem van +minden nap szinte sportolok.

De duci maradok az esküvőig, ráadásul az esküvőm időpontja is decemberre változott.

Egyébként köszönöm a válaszokat, Debrecenben találtam ruhát.

2016. okt. 21. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:

nem ítélkeztem, de ha azt írod, hogy plus size méret kell menyasszonyi ruhából(amikor ezek a ruhák ÁLTALÁBAN 3-4 méretet is állíthatók9 akkor jogosan feltételezem, hogy nem vagy nádszál...


Nekem is pcos em van csak nekem még összejött egy jó kis tüdő és veseelégtelenséggel is, így a sportok java kilőve, nekem maradt a diéta(saját) meg a foggátló, aztán terhesség után abbamaradtak a tünetek is, remélem nálad is így lesz.(mm hogy esetleg baba után neked is enyhül)

2016. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem hagyjuk ezt a dolgot.

Lehet, hogy 2-3 számmal bővíthetőek, de általában ezek fűzősek, nekem meg az nem tetszik.

De mint írtam találtam!

Egyébként jelenleg is kismama, vagyok tehát boldog leszek én ducin is az esküvőmön.

2016. okt. 22. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!