Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyanús, ha valakinek nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanús, ha valakinek nincs facebook profilja?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedem, és eddig mielőtt személyesen találkoztam volna valakivel, mindig bejelöltük egymást facebookon, is, ahol sokat leveleztünk, napi kapcsolatba voltunk. A randi idejére úgy éreztem ismerjük egymást, és valamelyest bíztam is a srácokban. Most randira hívott egy srác, aki a társkeresőn kívül egy közösségi oldalon sincs fenn. Váltottunk pár levelet, de ennyi, gyakorlatilag semmit nem tudok róla, még a vezetéknevét sem. A facebook legalább ad egyfajta bizonyosságot, hogy tényleg az, akinek mondja magát, nem egy 70 éves perverz vagy egy pszichopata. Őszintén félek így ismeretlenül elmenni így egy találkozóra.

Mit gondoltok? Van okom az aggodalomra? Lányok, ti elmennétek így egy randira?



2016. szept. 16. 22:06
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
40%
Én nem lennék nyugodt, ha 1950 - 2006 között született.
2016. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
92%

Akkor én is gyanús alak vagyok mert nincs és nem is lesz facebook profilom.

Fura világban élünk,hogy a facebook tesz valakit hitelessé.

A facebook előtti időkben vajon nem is randiztak az emberek???

2016. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom, ha olvasod a bűnügyi híreket szinte mindegyik elkövetőnek van fb profilja.


Talán egyéb okból rejtőzködik vagy valóban nem használ közösségi oldalakat.

2016. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
92%
Nekem tényleg elég az internetből mára, ilyen nincs...
2016. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is van facebook profilom, de kb 1 évben 1x

használom. Ritkán veszek fel olyan személyt, akit

előtte személyesen már ne ismernék.

Ha ismerkedek valakivel, akkor facebook nélkül is

tudok neki képet küldeni, ha arra kiváncsi.


Én inkább már annak örülök, ha valaki nem a face-

bookon próbálja meg magát sztárnak beállítani, az-

tán amikor valaki a szemébe meri mondani az igaz-

ságot, utána a fizetését antidepresszánsra költi :)

2016. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
67%
Úristen... Ennek a hatására fogom felfüggeszteni a fiókom mindjárt. Mi az, hogy a Facebook tesz hitelessé valakit?!
2016. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
85%
Igen ;D több mint gyanús. Lehet, hogy normális gondolkodó ember aki nincs kiéhezve a közösségi oldalak nyújtotta színvonalas élet térnek.
2016. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
66%
Húha, komoly dilemma elé nézünk, most a "a társkeresőn csak átverős bunkók vannak"-zászlót vagy a fészbúkutálósat lobogtassuk?...
2016. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
82%
Semmi kép nem mennék el. Legyen minimum 4-5 facebookja. Akkor már tuti az illető.
2016. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
80%

Mert ha tényleg ilyen veszélyes pszichopata lenne, akkor aztán egy kamu facebook profilt csinálni tényleg oly nehéz...


Ha még úgy érzed, hogy nem ismered eléggé, akkor írd meg neki, hogy te a személyes találkozó előtt jobb szereted jobban megismerni a másikat), és levelezz vele addig, amíg úgy nem érzed, hogy most már valamelyest ismered - elvégre nem tök mindegy, hogy favebookon levelezgettek vagy más felületen?

Még chat alkalmazás is van ma már ezerféle, szóval még csak ez sem hátrány.


Kérdezd meg, hogy gmail-je van-e, és akkor levelezzetek pl. azon ezután - elvégre gmailre általában a saját nevükkel szoktak regisztrálni az emberek, szóval ugyanúgy megtudod a nevét + annak is van chat része.

2016. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!