Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. s. Miért keresi a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. s. Miért keresi a volt barátnőjét ha szakitott vele és nem szerette, és ráadásul velem szeretne megismerkedni?

Figyelt kérdés
Keresi a volt barátnőjét msnen de közben engem is füzöget, visszaakarja szerezni a csajt ha én nem jönnék össze? Vagy mire véljem ezt?
2010. ápr. 23. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
????
2010. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt kifejthetnéd bővebben is... Hogy értve keresi?


Lehet, hogy mielőtt elkezdtek járni, barátok voltak, az ilyen emberek meg nem igazán szakítják meg a kapcsolatot csak mert szakítottak. Sőt, egy normális ember esetében, még ha nem is voltak barátok előtte, az után is tartják a kapcsolatot.


Ettől függetlenül az sem kizárt, hogy igazándiból még szeretne vele összejönni és Te vagy a ,,B'' terv, de ezt ennyi infó alapján baromi nehéz megállapítani...

2010. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ráír msnen hogy mizu meg beszélgetnek, meg elakar menni hozzájuk mert a srác barátja a csaj hugával jár.Szóval elég érdekes!Közben nekem meg azt mondja hogy az a csaj egy bolond stb stb
2010. ápr. 23. 11:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Előtte amugy nem voltak barátok és 2hónapig sem jártak!És ami alatt jártak se volt egy hű de milyen jó kapcsolat!
2010. ápr. 23. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak barátkozni, vagy kapcsolatot tartani akarna vele, akkor nem hiszem, hogy lebolondozná, maximum, ha viccesen mondta.


Lehetséges, hogy még Ő sem tudja, hogy mit érez, de a szíve még az ex-éhez húz. Ezt próbáld vele megbeszélni.

2010. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!