Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon úgy éreztem, hogy magányos vagyok bár volt párom. Kb fél éve szinte minden nap eszembe jutott, hogy szeretnék egy cicát, de anyagilag úgy éreztem nem tudnám megoldani ezért vártam vele. Pár napja szakítottunk az exemmel és aznap mégjobban úgy éreztem, hogy jó lenne egy pici szőrmók akiről gondoskodhatok, viszont azóta kezdem a kapcsolat végét kiheverni és azt vettem észre, hogy már annyira nem érzek késztetést arra, hogy legyen cicám, pedig lassan pénzügyileg megoldható lesz, de felelőtlenül nem vágnék bele. Szerintetek ez mitől lehet?
2016. szept. 18. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól, hogy le akartad kötni mással a figyelmed. Viszont egy macska majdnem 20 évre szól, szóval szerintem nem is való neked így állat. És nem bántásból mondom.
2016. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!