Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korkülönbségi kérdés. +5 év a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbségi kérdés. +5 év a nő javára. Mik a hátrányok?

Figyelt kérdés
Ti miért nem választanátok idősebb nőt? +5 évről beszélünk adott esetben. Hátrányok egy fiatalabbal szemben?
2016. szept. 21. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy kinek mi a terve a jövőt illetően-

Nem a plusz 5 évvel van a probléma.

2016. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az 5 év még teljes mértékben belefér.

Nem hiszem,hogy lenne hátránya vagy külön előnye. De majd kiderül.

2016. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

attol fugg, kinek.


en vagyok a no, nekem:


- van, aki komolytalannak tartja es riogat

- kisebb bizonytalansag, hogy nem leszek eleg neki


megis mire gondolsz? lehettek egy sikon erzelmileg, intellektualisan, tervekben, anyagilag, szexben. azt hiszem, nekem egyedul a sajat korlataim adjak a problemat, es neha ahogy masok tekintenek rank.

2016. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
:) egy ismerősöm véleménye erről az volt hogy 40 felett már savanyú a pina, ezért nem szabad idősebb nővel kezdeni.
2016. szept. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, hogy milyen korosztályról beszélünk.

Általában azért a felnőtt, 25+ feletti korosztálynál azért nem olyan nagy dolgo a +/- 5 év korkülönbség, ha egyébként a pár tagjainak értékrendje passzol, jól érzik magukat egymás mellett stb.


Sokat számít természetesen az értékrend mellett az életstílus és a külső is. Van olyan nő, aki figyel magára, rendszeresen mozog, sportol, szerencsés a genetikája stb. és a +5 évével nagyságrendileg jobb nő tud lenni, mint az 5 évvel fitalabb elhanyagolt nő.


Én is fiatalabbnak, csinosabbnak nézek ki a koromnál, adok magamra, igényes vagyok, sportolok és egészségesebben élek az átlagnál.

Így előfordul, hogy tőlem pár évvel fiatalabb férfiak is érdeklődnek irántam.

Szerintem ez nem egy lényeges szempont egy életkor felett.

2016. szept. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!