Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha például ültök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha például ültök a buszon és fülhallgatóval zenét hallgattok mellettem, akkor milyen módszerrel szólítsalak le Bennetek, ha megtetszettél és ismerkedni szeretnék?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. szept. 22. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Hát mondjuk egy nyelvtanilag helyes szép magyar mondat biztos sokat segítene, amiben az alany személye és száma egyeztetve van az állítmánnyal és a mondat többi részével is...
2016. szept. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Hát.. max. a mit hallgatsz/ezt én is szeretem jut eszembe, de mernél nekem beleszólni a kedvenc számomba! :-D Aki keresztbe tett lábakkal ül vagy látványosan élvezve hallgat zenét, azt ne zavard, mert csak mérges lesz!

Próbálkozz a zene témában elindulni, majd tereld át a lényegre! Vagy csak jegyezd meg, hogy milyen cuki ahogy elvan!

2016. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2%

1.ne szeretem ha piszkálnak zene hallgatás közben!

2. szánalmas buszon ismerkedni !

3.legyen kocsid !!!!!

2016. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Mosolyogj rá a lányra, és próbálj szemezni vele. Ha egy idő után kiveszi a fülhallgatót, akkor megszólíthatod, Ha nem reagál, akkor viszont kár a gőzért.
2016. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy!! Utalom ha megzavarnak. Ha zenet hallgatok valoszinuleg nem vagyok dumalos kedvemben.
2016. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem véletlenül hallgatok zenét...azért teszem, mert nem érdekel, hogy mi zajlik körülöttem.

Buszon ismerkedni?

Ja, végül is nem gáz, hogy mindenki hallja, hogy éppen hogyan akarsz befűzni...

2016. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ebben a szituációban még egy szingli, kiéhezettebb csajnál is kevés esélyed lenne, mert kínos lenne, ha minden szem rátok szegeződne.
2016. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Néztem a válaszokat és tényleg ilyen betegen gondolkodnak a lányok?
2016. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

Ha szingli lennék, engem nem zavarna, ha egy normális srác leszólítana a buszon.

Többnyire azért hallgatok zenét, mert nem akarom hallani random emberek zaját, de ha megszólítanak, azzal semmi problémám nincs.

Az a keresztbe tett lábas dolog meg szerintem baromság. Az is bezeg, hogy ennyien ilyen véresen komolyan veszik, ha valaki a buszon zenehallgatás közben meg merné szólítani...hát komolyan, tragédia...az ilyenekkel nem is éri meg ismerkedni.


A zene egy jó kiindulási alap lehet, próbálkozz ilyennel, de ne feledd, lehet, hogy sok taplóba fogsz ütközni.

2016. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Mi a beteg? Hogy nem akarjuk, hogy mindenféle vadidegenek leszólítsanak a buszon?
2016. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!