Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet? Sosem leszek boldog?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja elhagyott a barátnőm 5 év után, mert kiszeretett belőlem, én meg már terveztem az összeköltözést. Összetörtem, vissza akartam magam könyörögni, de nem fogadott vissza. Élvezte, hogy vagy 20 pasi legyeskedik körülötte, az egyikkel állítólag párszor le is feküdt. Körülöttem nincs egy nő sem, a haverjaim alig érnek rám, így egyedül kellett kimásznom a gödörből (sport, munka, tanulás). Már nem szeretem őt, nem hiányzik, rájöttem, hogy nem érdemelt meg (többször megcsalt, nem nézett fel rám, hülyének nézett, már korábban egyszer ki is dobott). Ami viszont hiányzik az életemből, az egy új barátnő, aki kedves hozzám és őszintén szeret. Miért van az, hogy nekem ez nem akar összejönni, az exemnek meg igen, holott én lennék az, aki már igazán megérdemelné ennyi megaláztatás és szenvedés után?

25/F


2016. szept. 25. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
sok embernek még ennyi sem jön össze mint neked, írjanak ki ők is kérdést fejenként?
2016. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az élet már csak ilyen... azért ne add fel!
2016. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Baróthiking válasza:
0%

Ne csüggedj fel a fejjel!

Hidd el hogy magyarországon ezer meg ezer csaj van könnyen találsz olyan kategótiát magadmellé ami a te izlésed!!

Pl: ha leszólítassz egy lányt az utcán vagy elbotlik stb. és a segítségére siecc meghívod egy étterembe vagy kávéra az már rögtön egy újj kapcsolat, nagyon könnyű bátorság!

2016. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, nem a párkapcsolat jelenti az egyedüli örömforrást az életben (szerencsére). Egész egyszerűen szeresd meg az egyedüllétet, és találj ki más elfoglaltságokat, amivel kitöltheted az idődet - amik hasznosak, élvezetesek, és profitálhatsz is belőlük!

Nem lehetetlen a dolog, én vagyok az élő példa hogy igenis lehetséges! Te jársz jobban, hidd el nekem! A csajozást meg hagyd a 3,14csába.

2016. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ebbe a helyzetben vagyok, bár én nem akartam visszakönyörögni magam, mert tudtam hogy úgy sincs értelme, most meg már pláne nem is érdekel.

De nálunk úgy volt, hogy már konkrétan azért szakított, mert más srácot szeretett. Engem kidobott, rögtön benne is volt az új kapcsolatban... én meg azóta, 7 hónapja szingli vagyok... egy alkalmim volt, de nem is jött be a csaj, csak már kínomba mentem bele, de ez is tanulság, hogy inkább jobb szinglinek lenni, mint olyannal, aki nem jön be.

Meg nekünk sokkal nehezebb a helyzetünk férfiaknak, míg a nőket rögtön körülugrálja jópár jelentkező, addig mi férfiak kezdhetünk újra 0.ról mindent, újra reménykedni, küzdeni, tűrni...

Én is mostmár azt próbálom meg elérni mint a #4 es válaszoló, hogy ne is érdekeljenek már a nők. (egyébként ez ha már nem görcsöl rá az ember, még jobban be is vonzhatja a nőket, exemmel is már akkor jöttem össze, amikor egy ilyen mélypontom volt, és már nem is foglalkoztam az egész csajozósdival. )

2016. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na, régen jártam erre.

Az utolsóval maximálisan egyetértek, nekem is volt azóta másokkal dolgom, de nem igazán passzoltunk, nem tudtam őket megszeretni, úgyhogy szakítottam.

Egy életre megtanultam, hogy olyannal nem jövünk össze, akihez nem vonzódunk. Most találtam egy olyan lányt, aki abszolút szimpatikus, és részemről a vonzalom is megvan, remélem, jól fog alakulni.

2017. ápr. 21. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!