Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mire gondoljak? Többi Lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mire gondoljak? Többi Lent.

Figyelt kérdés
3 évig voltam szeretője egy férjes nőnek összejártunk szexeltünk stb, elvoltunk. Viszont 3 napja bebukott a férje elött felhivott elmondta nekem,mondta majd jelentkezik nem igérgetett semmit,bár a 3 év alatt mondta hogy szeret,de mondta hogy a férjét is. Azóta nem tudom elérni a telefonja nem elérhető a facebookja törölve,de nem dobott amikor utoljára beszéltünk,most ezt hogy gondoljam a 3 év viszony semmi volt? vagy eltünt végleg? valakinek tapasztalat?
2016. szept. 26. 09:03
 1/10 A kérdező kommentje:
lehet nem voltak érzései irántam csak szexpartner voltam?
2016. szept. 26. 09:06
 2/10 A kérdező kommentje:
várjak rá vagy felejtsem el? ennyi volt,fura mert ugy éreztem valamit jelentettem neki a 3 év alatt. ilyen érzéketlen?
2016. szept. 26. 09:08
 3/10 anonim ***** válasza:

A férje miféle ember? Nem lehet, hogy baja esett?

Szerintem várj még pár napot, ha nem jelentkezik, keresd meg személyesen és kerdezz rá kerek-perec, hogy most mi van.

Ha jól van, akkor sok reményt ne fűzz hozzá. A férjét választotta. Habár milyen férfi az, aki 3 év hűtlenséget megbocsájt?

2016. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem rájött, hogy mit veszíthet és most nagyon teper a férjénél. Az, hogy eltűnt mindenhonnan, szerintem nyilvánvaló jel arra nézve, hogy nem veled akar most foglalkozni, hanem a házasságát rendbe hozni.


Én úgy gondolom, ha veled akart volna lenni, akkor hozzád megy a bebukás után. Most lehet, hogy próbálja rendbe hozni a házasságát és ha nem sikerül, ott leszel pótléknak. Egyik opció sem túl kedvező számodra, de ilyen az, ha szeretőd van, mindig te leszel a második.

2016. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de ameddig tartott a kapcsolatunk addig azt mondta szeret engem is persze a férjét is,ezt se értettem igazán,és elég sokszor le is feküdtünk én komolyra vettem a dolgot,most meg egyik napról a másikra eltünt,semmi érzelem nem volt felém akkor? furák a nők.
2016. szept. 26. 09:29
 6/10 A kérdező kommentje:
bár nem igérgetett nem ámitott semmivel sem.
2016. szept. 26. 09:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem most szed össze a gondolatait, és próbálja eldönteni, mi is legyen. Elég nagy gondban lehet (mondjuk egy percig nem tudom sajnálni, miféle nő csalja a férjét rendszeresen 3 évig, miközben elvileg szereti).

A kérdés az, hogy Te mit vársz ettől a kapcsolattól? Hogy elhagyja a férjét, és téged választ? Attól nem félsz, hogy téged is ugyanúgy megcsal majd? Tudnál benne bízni?

2016. szept. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na mi volt? Jelentkezett?
2016. szept. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azóta semmi
2016. szept. 29. 06:35
 10/10 anonim ***** válasza:
És te kerested? Jól van?
2016. okt. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!