Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez számomra világ vége! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez számomra világ vége! Mi lesz ezek után? Miért nem lehet nyugodtan megbeszélni?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszú kapcsolatom több mint 3évig tartott de sokat veszekedtünk és hát mondtam neki hogy szakítsunk.Szakítottunk nem keresett,megismerkedtem egy sráccal aki bejött a munkahelyemre és mondta megvár!De közben az exem megtudta hogy dologzok és ő is odajött aki meglátta hogy a munkahelyem előtt beszélgetek azzal a fiúval hogy akkor 9kor találkozunk!Az exem igy neki állt mondta neki hogy megöli addot neki 2 fülest meg belerugott!Sajnos mindezt miattam,nagyon neki se lehetett volna menni ugyanis az exemhez kb 15cigány társult a másik srácék meg voltak vagy 5en!Elég necces lett volna a dolog!Ma találkozok a sráccal,de félek hogy nem fog összejönni kettőnk közt a dolog.Mit tehetnék hogy ne igy legyen?
2010. ápr. 24. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Cigányéknál ez már csak így megy.

Örülök, hogy más kultúrába tartozom.

2010. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szintugy!
2010. ápr. 24. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:
"szintugy!"??? három évig mégsem zavart. Na, ebből látszik, hogy kamu...
2010. ápr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgyértettem magyar vagyok.Ja és nem kamu, nem zavart mert nem igy ismertem meg!Nem vagyok rasszista!
2010. ápr. 24. 09:41
 5/7 anonim ***** válasza:
ha szakítottatok akkor mégis mi köze van hozzád mostmár?!?!
2010. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi elvileg!Kapcsolatunk vége fele már nagyon elhanyagolt mostmeg már hogy vége még sir hogy mennyire szeret!
2010. ápr. 24. 09:45
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor meg lépjen le:/ meg egyáltalán hogy gondolja, hogy az 1ik ismerősödet "megveri"? undorító 1 alak. nem fog megváltozni, és nem is szeret. ha szeretett volna akkor nem szakítotok, nem hanyagol el, stb. minél előbb szabadulj meg valahogy tőle. ha zaklat akkor tehetsz feljelentést is... 18f
2010. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!