Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt hitte hogy kavarok egy lányal,erre ő valóban kavart egy fiúval,de kiderült hogy én nem voltam együtt a vélt csajjal,ő viszont komolyabban kavart a pasival? Most mit tegyek?
2016. szept. 27. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Szakíts vele és a szakítás után ne beszélj és ne találkozz vele.


Keress egy olyan őszinte és kommunikációra képes lányt, aki ha azt hiszi, hogy megcsalod, akkor nem megcsal bosszúból, hanem egyenesen megmondja neked, hogy mivel gyanúsít.

2016. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de miért tette ezt,utána kiderült hogy én nem tettem semmit,és meg sem bánta. ragaszkodik az eszméjéhaz.
2016. szept. 27. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor mit vársz a későbbiekben? Kijelenti, megcsaltál és megy bosszúból dugni egyet mással?
2016. szept. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy bosszúvágyból tette vagy azért, mert egyébként is meg akart csalni és a te vélt félrelépésed jó ürügy volt erre. Azt pedig azért nem ismeri el, hogy tévedett, mert akkor meg kellene aláznia magát előtted és ez sérti a büszkeségét.


Bármi is az ok, egyik sem túl pozitív. Ne hagyd, hogy egy lány így bánjon veled. Dobd ki.

2016. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is ugy gondolom hogy nincs erre mentség
2016. szept. 27. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki azért csalja meg a másikat, hogy jól kicsesszen vele, annak nem nagyon érdemes megbocsátani.

Jött valaki, aki nagyon vonzó volt, elgyengültem, és félreléptem - hát istenem. Ez sem szép, de a kísértésnek nem mindenki tud ellenállni. Ezzel nem akar a párjának feltétlenül fájdalmat okozni.

Az viszont, hogy csak azért csalok, hogy fájjon a másiknak, az nagyon kegyetlen számító viselkedés. Szerintem dobd ki, mert mindig is bántani fog, ha most hagyod magad.

2016. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szerintem is egy kis számitó dög az ilyen,de nem gondoltam hogy vannak ilyen csajok,
2016. szept. 27. 18:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Találkozás. Szakítás. Ismerkedés.

Next!

2016. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!