Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ismerkedési horror...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ismerkedési horror sztorijaitok vannak?

Figyelt kérdés
Akár netes ismerkedésről, akár első randiról, akármi, kíváncsi vagyok. Nemrég vagyok túl egy borzalmas online ismerkedésen, és érdekelnének a sztorijaitok. :D
2016. szept. 27. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Minden ismerkedésem horror volt, egyetlen kivétellel (abból több éves kapcsolat lett). Pszichopata lány, vallásfüggő lány, durván apafüggő lány, drogfüggő lány, pénzfüggő lány... Én inkább feladom a fäszba az egészet... :D
2016. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1%
Nekem volt szerencsém egy rendkívül művelt, művészlelkű, ámde skizofrén, bipoláris személyiségzavaros nővel ismerkedni neten néhány évvel ezelőtt. Eleinte minden fantasztikus volt. Hetekig mindennap 10-12 órákat MSN-eztünk, SMS-eztünk. Durván három hónappal később sajtóbelépővel meghívtam egy rangos, igen komoly sportrendezvényre, találkozzunk ott először. Na ő innentől kezdve gyanakodni kezdett rám. Sunnyogni, hazudozni kezdett. Nem értettem, mi a problémája velem. Elérkezett az adott hétvége, eddigre elintézte magának, hogy a blamázzsal "netszakítsunk". :( Miközben a legjobb ismerőseimmel, barátaimmal, szaktársaimmal elképesztő hétvégét abszolváltunk, esőben-viharban, aztán 35 fokos párás kánikulában. Rengeteg fotót készítettünk a hülyéskedéseinkről, az egész hétvégéről. Szerinte hazudtam neki a nevemről, a koromról, az életemről, az iskoláimról, a munkahelyeimről, a családomról, a barátaimról, mindenről. Padlóra küldött rendesen, hogy miért gondolhatta ezt, amikor alapot nem adtam a kételkedéseire. NA INNENTŐL KEZDVE SZÁMOMRA TABUVÁ VÁLT AZ INTERNETES ISMERKEDÉS! Minden lehetőséget azonnal, csírájában fojtok el, és lefosom a netes kamu, hitetlenkedő, ostoba szutyok nőket. Egy milligrammnyi információt nem vagyok hajlandó megosztani magamról.
2016. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Beteg vagy.De ez eddig sem volt kérdés.
2016. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Ismerkedős horror nincs, valahogy sosem akadtak utamba nagyon elvetemült emberek.


Aztán persze, hogy ki kit hogyan és miért hagyott el/csapott be, hát nem nevezném horrornak, hanem hétköznapinak, ez történik másokkal is.

2016. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

nekem egy nagyon horror sztorim volt egy (a képeken) tüneményes lánnyal, aki a valóságban sminkelés nélkül szerepelhetett volna bármilyen horrorfilmben. Ilyen rusnya nőt még látni se nagyon láttam azelőtt, de én meg olyan vagyok, hogy nem hiába kocsikáztam 50 km-t. Hálás volt, egyből mélytorkozott, seggbe is engedte, de alig bírtam kemény maradni, olyan randa volt. Aztán persze hetekig zaklatott, mert belémszeretett...


illetve volt egy-két csaj, aki meg terhességgel riogatott, volt egy Stockholm szindrómás, aki mellettem még visszajárogatott az exéhez megveretni magát (komolyan), illetve egy büdös román, aki képes volt felcsábítani magához, több órán át dugni velem, csak azért, hogy kizsebelhessen. Szerencsére én nem bíztam a románokban sosem, így mindössze 30 euróm bánta... :D

2016. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Kb. 2. randim volt egy hihetetlen úriember(nek tűnő) jól szituált férfival, akit már előzőleg is ismertem, és elég visszafogott volt.

Ehhez képest amint látta, hogy szabad a pálya, gátlástalanul nyomulni kezdett az autóban. Ezzel nem is lett volna gond, hát gondoltam, egyszer élünk, max. nem lesz belőle semmi komoly. Szinte könyörgött, hogy vegyem le a nadrágom, de nem vettem le. Elkezdte mondani, hogy imád nyalni, de leginkább a segget. Mondtam, hogy abból nem eszik. Mondta, hogy márpedig anélkül nem megy neki. Lehúzta a nadrágját és tényleg lankadt volt a kuki fél óra tipi-tapi és smárolás után. Női egóm romokban, na sebaj, fölélesztem. Hiába kényeztettem, végig azt mondogatta közben, hogy nyalni akarja a seggem, és nem állt föl neki egyáltalán. Az élettől is elment a kedvem (ő meg nem ment sehová). Több tali nem volt, pedig zaklatott egy ideig.

2016. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Nekem több is volt, a legemlékezetesebb egy pszichopata, aki első randin közölte, hogy mostantól ő határozza meg, hogy mit vehetek fel és mit nem. Aztán közölte, hogy a kedvenc ezüst gyűrűmet sem hordhatom és hogy nem találkozhatok a barátaimmal.

Ezek után még megtudtam róla, hogy kétszer ült börtönben késelésért. Hamar rövidre zártam az ismerkedést :-)

2016. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!