Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexuális álmaim vannak vele....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális álmaim vannak vele. Menjek pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Előzmény, ha érdekel: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

Röviden: a főnöke vagyok, feleségem van, érdekel a lány. Nem tudom mi történik velem. Nagyon intenzív álmaim vannak vele. Szeretem a feleségem. Fogalmam sincs mit csináljak.



2016. szept. 30. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
rakd meg mindkettot
2016. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy :) Hát nem tudom hogyan fogsz ebből kilábalni..
2016. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%

Gratulálok te szerelmes vagy!

A jó hírem az, hogy a kapcsolatunk minőségének sokszor nem sok köze van a kialakult állapotokhoz. (tehát egy harmonikus kapcsolatban is beléphet egy harmadik). És ezt lehet tudatosan kezelni, leépíteni. Főleg, ha még az elején vagy.

A rossz (?) hír az, hogy ehhez be kell avatnod a feleséged és együtt kell ezen dolgoznotok!


Ismerős a helyzet, Velem is megesett ez, szintén harmonikus kapcsolatban ütött be a krakk egy kollégám iránt, akiben semmi veszélyeset nem láttam. Mi a párommal sikeresen átvészeltük a dolgot és megbeszéltem vele és együtt kitaláltuk, hogyan építsük le a dolgot.

2016. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Menj el prostihoz, problem solved.
2016. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nincs szükséged pszichológusra, egyszerűen csak szerelmes vagy.

Azért ez nem szakemberi kategória :)

2016. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Oooo voltam ebben a cipoben csak forditott volt a helyzet es en voltam a beosztott es a fonok, es o is hazas en is hazas, abszolut katasztrofa, mindezt ugy, hogy elei te nem is tetszett plusz idosebb is volt nalam.


Itt tanultam meg, hogy a szerelem szerelmet general es valojaban az o irantam erzett gyerekes rajongasaba szerettem bele, abba az erzesbe amit kivaltott belolem nem pedig magaba az emberbe. O viszont belemszeretett.


Hirtelen mindenhol ot lattam, megallas nelkul egymas tarsasagt kerestunk, semmi mas nem erdekelt, megszunt a vilag komolyan mintha be lettem volna szivva,es az addig jol mukodo hazassagom kb atomjairs hullott. Az volt a szerencsem, hogy a ferjem ezt eszrevette, tudott rola, atbeszeltuk nem rendezett jelenetet hanem kivarta amig lenyugszom.


Szoval felmondtam, es a rovid lenyege es tanulsaga: baromi egyszeru azt hinni h szerelmes vagy mert ha valakivel egyutt vagy 8 oraban az elobb utobb valamilyen szinten tetszeni fog (kiveve ha baromira nem az eseted)


A szerelem akkor allna meg, ha ismerned a lanyt annyira mint engem a volt fonokom (kb mindent tudott rolam), de mivel te csak vagysz ra, egesz nap ot latod es eleg mi imalisan beszelgettek igy csak idealizalod ot.


Ebben van vagy, szexualitas, ego, es ujdonsag varazsa.....nem szerelem, max platoi szerelem. A szerelem es a fellangolas ket nagyon kozeli dolog es konnyu oket osszetveszteni. En is pszichologushoz akartam menni azert, h elfelejtsem de a pszichologus azt mondta, hogy eljem meg es ne probaljam elfojtani.


Tanacs nincs, talan csak annyi, hogy ne ferlj tole probald megismerni mert minel jobban megismered annal nagyobn eselye van annak h kiabrandulsz belole. Ha otthon minden rendben van, akkor erdemes dolgozni azon h megtalald h ez a dolog honnan jon es probalj javitani rajta, anelkul, h a feleseged serulne.


Hosszutavon ugyanis a hazassag a nyero, nem gondolom h konstansan boldogga tudna tenni teged de ez az en velemenyem. En azt tudtam az elso naptol kezdve, h a volt fonokom miatt (sem) hagynam el soha a ferjem es hogy hosszu tavon nem mukodne, mert nem "erosebb" nalam (nem fizikailag, mindketten vekonyak vagyunk), hanem mentalisan.


Sok sikert:-)))


33/N es a pasi 41

2016. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Szergej55 ***** válasza:
74%
Szeresd továbbra is a feleséged, és ennyi.
2016. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
3-as és 6-os jókat ír, látszik, hogy tényleg átélték. Hasonló volt a helyzet nálam is... nem egyszerű, de én is azt javaslom, hogy vondd be a feleséged (már ha őt választod). Nekem iszonyat sokat segített, hogy a párom végig kitartott mellettem, hogy láttam azt az erőt, ami benne van, hogy végig 100%-ban őszinte lehettem vele. Persze először csak arra tudtam gondolni, hogy nem akarom megbántani, ő nem tehet róla, minek rakjam rá a terhet bla-bla-bla... de az helyzet, hogy ez baromira túlmutat azon, hogy "megbántod" a párodat, a házasságotok bánhatja, ha bem teszed (ha viszont túlélitek, erősebb lesz a kapcsolatotok, mint eddig bármikor). Az a baj ezzel az egésszel, hogy csak egy illúzió - amit csak utólag, tiszta fejjel lát meg az ember -, de annak nagyon erős. Egyedül nem tudom, hogy lehet kiszállni belőle (vagy ki lehet-e egyáltalán)... A lényeg, hogy el kell döntened, mit akarsz; engedsz a fellángolásnak, vagy megmented a házasságodat. Utóbbi több "munkával", rengeteg beszélgetéssel, néha szenvedéssel, sőt, könnyekkel jár, de amit a végén "kapsz"... bőven megéri...
2016. szept. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Elolvastam az előzményt is, és őszintén szólva totálisan illik rám is mindaz, amit arról a lányról írtál. Ráadásul én is hasonló érzelmeket, érdeklődést táplálok egy főnököm iránt, csak nem nagyon merek nyitni felé, mivel házas, és az apám lehetne (plusz ugyebár a felettesem). Szóval - annak ellenére, hogy nálam pont a fordítottja - teljesen meg tudlak érteni, és bele tudom képzelni magam a Te helyzetedbe is.

Szerintem amúgy arról van szó, hogy valami nagyon megfogott benne, a stílusa, külseje, vagy mondjuk pont a sebezhetősége, ami miatt Te lehetnél a "védelmező". Ez csak vágy, vonzalom, érdeklődés és némi idealizálás lehet, biztos nem szerelem. Legalábbis szerintem.

Vagy tényleg próbáld meg jobban megismerni, kicsit közeledj felé, aztán valószínűleg fel fog tűnni, hogy mégse olyan "tökéletes", plusz akkor arra is van esély, hogy esetleg ő utasítja vissza a közeledést valamilyen formában, onnantól meg tudni fogod, hogy úgysincs mit tenni, nem kaphatod meg. Talán úgy sikerül le is zárnod magadban. Ő hogyan viszonyul hozzád? Kedvel/látod rajta, hogy azért valamennyire érdekled? Mert ha igen, akkor viszont lehet, hogy célszerűbb lenne kerülnöd, amennyire lehet, és tényleg megbeszélni a feleségeddel őszintén. Biztos melletted állna, ha tényleg olyan harmonikus a kapcsolatotok. Szakemberre nem gondolnám, hogy emiatt szükség lenne.

2016. okt. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
Mondj fel neki. A magyar alkalmazottak 90%-a nem fordul munkaügyi bírósághoz.
2016. okt. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!