Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tampon használatakor mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tampon használatakor mennyi az esélye, hogy elszakad a szűzhártya?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak nem akarod direkt átszakítani?

Szerintem nincs sok esély rá. De talán Egyébként sportolás közben is átszakadhat.

2010. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
101 %
2010. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem akarom direkt átszakítani.:)

Csak most megpróbálok tampont használni, és kíváncsi lettem.

Köszi a gyors válaszokat!

Várok még!

2010. ápr. 24. 16:53
 4/11 anonim ***** válasza:
használj minit:D és am meg a szűzhártyád nem átszakad csak kitágul
2010. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ne legyél hülye a tampon nem szüzeknek van ezért találták ki a tisztasági betétet am bisztos h átszakítja
2010. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3.: Köszi a választ!

4.:Sportolok(röplabdázom), és eddig betéttel próbáltam (1 évig), de nagyon kellemetlen volt, úgyhogy azért váltok tamponra.Kösz a választ!

Na, akkor most átszakítja, kitágítja, vagy mi???:D

Várok válaszokat!

2010. ápr. 24. 17:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem átszakíthatja. Mivel nekem is így volt. Mikor egyszer felhegyeztem a tampont akkor nagyon fájt. Mikor elvesztettem a szüzességem, nem fáj, és nem is véreztem, ezért gondolom így.

A tampont használhatják szüzek is, újságokban is lehet olvasni róla.

Szerintem átszakítja, mert ha kitágítja, akkor miért vérzik? Viszont ezt nem állítom, biztosan nem tudom.

2010. ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Olvasd le a használatit!!!abban minden le van irva!de szerintem a mini nem fogja elszakitani a szűzhártyád!!!
2010. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
elég rugalmas nem hiszem, hogy átszakad, de van rá esély.
2010. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem ma volt felvilágosító órám és azt mondták , hogy a szüzek is használhatnak nyugodtam tampont , mert a szűzhártyán a menzesz idején van egy lyuk és akkor nem szakad át , hanem átmegy ezen a lukon a tampon..... Amikor vége van a menzesznek , akkor ez a lyuk bezáródik.....
2014. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!