Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítenetek? Mit csinaljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítenetek? Mit csinaljak? Jarok oktatasra (jogsi), ahol van egy fiu 24eves es nagyon tetszik. Nekem van parom neki meg felesege akivel jar ide. Egy helyen lakunk de erre még csak most jottem ra.

Figyelt kérdés
Múltkor az utobbi oran nem birtam koncentralni a tanarra mert pont ugy ult hogy lattam es folyamatosan oda neztem. Ezt eszre vette es lehet szolt a parjanak mert utana a parja us figyelte es eszrevette amit csinalok. Nejem is van baratom de ő nagyon tetszik. A felesege ism volt facen nekem innen talaltam meg őt is es bejeloltem. Nem igazolt vissza,felesege kitorolt. Szeretnem a fiu tudtara adni ezt...h szoljak neki ha mindig 2en vannak?

2016. okt. 2. 20:55
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Ja meg annyit h ha a srac tenyleg eszrevette h nezem akkor o is nezett vagyis figyelt,nem?

Srac:24

Felesef:23

Èn:18

2016. okt. 2. 20:57
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Nőj fel te idióta. Ők egy házaspár, szeretik egymást. Majd jusson eszedbe, amikor szerelmes leszel valakibe, elvesz feleségül, aztán egy kis fruska kiszemeli magának.
2016. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Ha nem lenne hazas is tetszene

Ugyhogy nem ez a lenyeg

2016. okt. 2. 21:07
 4/24 A kérdező kommentje:
Szoval a te valaszod szamomra nem volt hasznos!
2016. okt. 2. 21:07
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem érted. Ha valaki boldog párkapcsolatban van, akkor abba belebarmolni a legundokabb dolog, és te ezt szeretnéd. Foglalt a srác. Nem a tiéd. Nem is lesz. Amint látod, nem is akar veled kavarni, inkább minél távolabb akar téged tartani magától, mert megpróbálnád tönkretenni.
2016. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Zaklass mást. Elég egyértelmű volt a visszajelzés.

A pároddal pedig szakíts, mert nem szereted.

2016. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Ha ennyire bejön neked, biztos feltűnt neki is! Ahogy a feleség is kiszúrta. Ne avatkozz bele, ők együtt vannak, ne csinálj semmit. Arról nem beszélve, hogy ott a barátod, de te más pasira hajtanál rá? Csodás.

Amúgy meg, ha annyira akarna ő is tőled valamit, akkor nyilván ő lépne, hiszen látja rajtad, hogy lehetne esélye. Csak belé szorult talán némi erkölcs, és empátia, így nem csalja meg a feleségét. Meg esetleg talán szereti is, ez nálad nem volt opció?

2016. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

Csak olyan gerinctelen vagy, hogy lesz-rod, hogy foglalt.

Ezek meg jót röhögnek rajtad a feleségével:DD

2016. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Biztos nem rohognek rajtam es igen o is figyelt ha mar egyszer eszrevette.

Sajnalom h igy alltok hozza itt nem az a lenyeg h hazas vagy nem amugy meg biztos a felesege nem igazolt vissza.

2016. okt. 2. 21:21
 10/24 A kérdező kommentje:
Abba segitsetek h h hozzam tudtara
2016. okt. 2. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!