Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy olyan "lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy olyan "lesz, ami lesz" alapon vágtatok bele egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Tetszetek egymásnak, jól érzitek magatokat, de nincs semmi extra érzelem, nincs meg az a bizonyos plusz. Ennek ellenére randiztatok, lefeküdtetek egymással, és a végén összejöttetek. Jártatok már így? Mi lett a vége? Megjött egy idő után a szerelem vagy csak felesleges időtöltés volt?
2016. okt. 3. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Felesleges időpazarlás. Megkedveled, sőt, még meg is szereted, de nem lesz soha az igazi. Pár évig voltam ilyen kapcsolatban. Párom szeretett, de nem volt szerelmes. Végig tudtam, elfogadtam,de aztán nem bírtam tovább,hogy nem szerelmes..
2016. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
Szintén mint az első. Soha többé. Csak gyötrő lelkifurdalásom volt végig.
2016. okt. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mostani kapcsolat. Minket összehozott, hogy nem lett sürgetően rányomva, hogy komoly kapcsolat és kész. Sokat fejlődtünk, önzők voltunk, felelőtlenek, és nem vettünk komolyan semmit. Ennek sok éve, már együtt élünk. El se tudnék képzelni senki mást, akivel szívesebben lennék. Minket erősen pofán vágottt az élet, és ez segített értékelni azt, hogy ott vagyunk egymásnak. Szerintem az elején nem is voltunk szerelmesek, csak amikor kezdett alakulni a személyiségünk.


Nálunk bejött. De sok év után derült csak ki.

2016. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt. A férfi fülig szerelmes volt belém, én akkor voltam éppen túl egy szakításon. Tudott mindenről, de azt mondta, neki elég, ha csak annyit adok magamból, amennyit kap tőlem, mert az neki éppen elég. Pár hétig furán éreztem magam, de nagyon jó volt vele lenni, majd egy nap azt vettem észre, hogy én is belezúgtam. Nagyon jó hónapjaink voltak, imádtunk együtt lenni. Aztán, mikor már nyeregben érezte magát, jól belém rúgott. Szakítottam vele, de beledöglöttem. A végén azt mondta, csak addig voltam számára érdekes, míg elérte, hogy beleszeressek...
2016. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!