Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 51 éves férfiként vajon hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

51 éves férfiként vajon hol tudnék 40 körüli hölgyet találni magamnak olyat aki spirituális és érzéki is egyben? Van ilyen fórum?

Figyelt kérdés

2016. okt. 5. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoval egy boszorkany kell. :D
2016. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Ej, Lajos, döntsd már el, hány éves vagy... múltkor még 48 voltál...


Szerintem pont azzal riasztod el a nőket, hogy ilyen kétségbeesetten próbálod magad rátukmálni mindenkire. Mondd, van neked amúgy életed?

2016. okt. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ezen hölgyek egy 40 körüli pasit keresnek éppen, ha még nincs nekik.
2016. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazad lehet 40 körülit kereshetnek csak én most végeztem a gyerekek nevelésével most vagyok elvált..
2016. okt. 5. 12:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a gép előtt ücsörögnél, találnál bizti. Három, ötven körüli ismerősöm is nemrég nősült és 33-38 éves nőket vettek el. Nem a pénzért, mert mondhatni, mind a három pasi csóró. Jó, a megélhetésük lazán biztosított.
2016. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az élet majd ad lehetőséget erre ha készen állsz rá és vágyod.
2016. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51 évesen? Maximum a rosszlanyok.hu-n.
2016. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!