Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néztétek már milyen kérdésekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néztétek már milyen kérdésekkel indult a Szerelem, Szex kategória?

Figyelt kérdés
Az elsö kérdéseket még normális, házaséletet élö emberek tették fel, konzervativ sexuális szokásaikat illetöen, de ma mit látunk? Sok kivagyi tinidinó osztja az észt anál témában.kislányok, kisfiúk.
2010. ápr. 24. 23:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

kcsit up to datelni kell a definiciot:

kivagyi = blabalba + nemszüz

2010. ápr. 24. 23:56
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez leginkább arra utal, hogy az a korosztály, az a "szint" megelégszik az adott témában már egyszer feltett kérdésekre adott válaszokkal.


Míg azok, akik mostanság rakják fel a kérdéseket, mindenképp "személyre szabott" válaszokat akarnak, még ha a 100. alkalommal is kerül emiatt terítékre ugyan az a kérdés.


Viszont érdekes visszanézni, hogy már akkoriban is voltak tahó válaszadók, csak még nemigazán voltak többségben.


20F

2010. ápr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hééé az induló kérdéseket ugyan azon ember tette fel. a sílusa arra utal..
2010. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én értelmes lány vagyok,de a kivagyi szót én sem ismertem(lehet túl maradi vagyok,de ezt most hallottam elöszőr).Amúgy még nem néztem.Csak az aktuálisokat szoktam illetve ha engem érdekel valami akkor rákeresek.25/L
2010. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!