Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen is van? Hol, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen is van? Hol, mert nem vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, de ez nekem is durva. Némi angol tudás nem árt: [link]
2016. okt. 10. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A tinder szexpartner kereső.

Vajon miért nem találtam még ott egyetlen hétköznapi, értelmes nőt sem? :)

2016. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen IS.

A kiemelt példák egy részéből, ha megfigyeled, a nők elzárkóztak az egyértelműen szexuális közeledéstől, és a lassúbb ismerkedésre adtak csak lehetőséget. És bizonyára akadtak olyanok is, akik elküldték melegebb éghajlatra a delikvenst, csak azokat nem posztolták, mert akkor nem lehetne bizonygatni, hogy a nők milyen felszínesek.

Pedig a nők (és a férfiak) sokfélék, sokféleképpen reagálnak.


Nekem is volt hasonló élményem Tinderen (nőként). Vonzó pasi egyből a lényegre tért. Alapvetően magától az ismerkedéstől nem zárkóztam volna el, szívesen beszélgettem volna egy kávé mellett, de mivel egyfolytában azt nyomatta, hogy utána úgyis az ágyban kötünk ki, ezért rövid úton elköszöntem és töröltem a match-et. Lehet, hogy ha a beszélgetésünk elejét emelték volna ki, akkor hasonló benyomást keltene, mint a felsorakoztatott példák. De az ötödik üzenetváltásnál már egészen más lenne a kép. A felsorakoztatott példák egyikéből sem derült ki, hogy mi lett a vége.

2016. okt. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A való életben is azt tartották hogy 100-ból 4 csajt fel lehet szedni ilyen dumával. Ma már ennél jóval többet szerintem. Legyen 8-10, tehát 10-ből 1. Egy szexpartnerkeresőn ez legalább 2-3-mal szorzandó. Most amit ezen az oldalon látsz az 40-50 beszélgetésből össze is jön. Egy fél délután alatt.

Az megint más kérdés hogy neten mindenkinek nagy a szája, de itt is simán eltűnnek a csajok néhány levélváltás után is, hát még az ilyen komolytalan helyen.

2016. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!