Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire igaz a nőkre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire igaz a nőkre, férfiakra? Többi Lent.

Figyelt kérdés
Állitólag a férfiak 30 éves korukig dugnak fűvel fával utána jön a romantikus időszak család lenyugvás stb,a nőknél pont forditva 30 éves korukig romantikusak szerelmesek stb,várják a nagy őt,30 tól viszont jön a szexuális szabadosság,a romantika háttérbe szorul tehát ekkor élnik ki magukat mint a férfiak 30éves kor elött,vagy csak én látom rosszul,de a környezetemben ezt tapasztalom.
2016. okt. 11. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tapasztaatom szerint a nők negyven körül vadulnak be..
2016. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
40 körül milyen téren? szex? vagy?
2016. okt. 11. 08:45
 3/12 A kérdező kommentje:
mit tapasztaltál? érdekel akár privátban is!
2016. okt. 11. 08:45
 4/12 anonim ***** válasza:
A nők egész életükben vadulnak, ha találnak egy jó partit. :)
2016. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A parom 24 eves ferfi, en 25 eves no. O mar vegzett a kielos idoszakaval, nekem egy (ugyan szex nelkuli) "kalandom" volt de ugy kulonosebben semmi extra elvezet nincs szerintem abban, hogy komolytalanul legyunk egyutt valakivel, ugyhogy nem tartok tole, hogy kesobb mindenaron fuvel-faval akarok majd dugni...

Nem korfuggo, inkabb szemelyiseg, meg pl ha parkapcsolatban elo 30-as no hirtelen ugy erzi, hogy ki kell elnie magat, abban a parja is benne van, noknel leggyakrabban akkor van vagy masokra, ha hanyagolja oket a parjuk.

2016. okt. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A nők és a férfiak nem ugyanabban az életkorban házasodnak.

A legjellemzőbb, hogy 25 körüli nő és 30 körüli férfi házasodik, de vannak nagyobb korkülönbségek is.

A lényeg, hogy a nők többsége huszonévesen férjnél van, babázik, és igyekszik rendes kis feleség lenni.

Aztán harminc akárhány évesen ott marad egyedül egy-két gyerekkel, és rájön, hogy elba.szta a fiatalságát egy olyan férfi mellett, aki nem érdemelte meg a hűséget. Így 30 felett (30-40 között inkább), mikor elválnak, eszük ágában nincs újra rabigába hajtani a fejüket, sőt, inkább bevadulnak.

Legfeljebb szexkapcsolatra kaphatóak, és kihasználják a pasikat, ha csak tehetik. Bulizni járnak, kiélik magukat, mindent be akarnak pótolni gyorsan, ami addig kimaradt.

Aztán vagy így maradnak, és élik a szinglik életét, vagy pedig lehiggadnak, főleg, ha találnak olyan pasit, aki le tudja nyugtatni.

2016. okt. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 16 és 23 éves korom között bőven kiéltem magam. Azóta anyuka vagyok és még bulizni, pasizni sem járok.Csak a gyereknevelésre koncentrálok.30/N
2016. okt. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves hetes,hidd el ahogy a gyerekek nagyobbak lesznek,és közelitesz majd a negyvenhez,úgy törnek majd rád a vágyak...
2016. okt. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
milyen vágyak?
2016. okt. 11. 09:18
 10/12 A kérdező kommentje:
szexuális vágyak?
2016. okt. 11. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!