Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek is gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek is gáz, ha egy fiú szereti a latin zenét? 21/F

Figyelt kérdés
Főként reggeaton számokra kell gondolni, eleve a stílusom is olyan, mintha vmelyik latin népcsoporthoz tartoznék(nem C :D ), (többször hisznek külföldinek) azt vettem észre ez a lányoknak annyira nem jön be, ezért kíváncsi lennék egy nagyobb tömeg véleményére! (Ettől még ugyan úgy fogom szeretni ezeket a számokat!:D)

2016. okt. 13. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már, én élek-halok a reggaetonért, a spanyol nyelvért, mindenért, ami latin!! :D

És a legnagyobb bajom, hogy sokan azt se tudják mi fán terem a reggaeton és ezekért a tuc-tuc, drogos zenékért vannak oda meg vissza.. Kiábrándító.

Szóval mivel lány vagyok, tökre díjaznám, ha találkoznék olyan sráccal, aki szintén szereti ezeket a zenéket.

2016. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hahaha ugyanez! Legalább ketten már vagyu k! :D Ha mutatok egy számot vki ek, akkor legagyizza, pedig nem szerintem nehéz megállni, h ne mozogjon rá az ember! (Én az olaszra vagyok rákattanva! :D)
2016. okt. 13. 15:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Haha! Akkor már harman vagyunk! :D Én is nagyon szeretem a reggeaton szàmokat! Nem vagy emiatt b***is Szerintem. :)
2016. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

én is szeretem :D szerintem nem gáz :D

17f

2016. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Na hozzászólok én is, mert hasonló cipőben jártam mindig.

Kicsi koromtól bolondultam a latin, főleg olasz zenékért, nyelvért, kultúráért.

Régebben engem is cikiztek vele, nem kell vele foglalkozni, mai napig ezeket hallgatom és meglepő módon van egy hasonlóan olaszbolond, olasznak kinéző (félig az) férjem :))

30 N

2016. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A nemi identitás nem hiszem, h zeneiízléstől függne, de jah elég korlátoltak az emberek.


Örülök, h írtatok.


Utolsónak: Ugyan én tisztán magyar vagyok, de félig olasznak érzem magam, és úgy is nézek ki, mintha olasz lennèk, ezért szoktak olasznak nézni 😂

2016. okt. 13. 16:08
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk engem nem cikiznek vele, meg semmi ilyesmi, 1-2 emberrel meg is kedveltettem a reggaetont, de a többség nem igazán hajlik felé.. Pedig annyira ritmusos zene, hogy nem tudom hogy lehet megállni, hogy ne táncoljon rá az ember. Na de bezzeg, ha el kezdek egy ilyen zenére táncolni, minden fiú csak bámul és szólnak, hogy ne hagyjam abba... :D :D

#1-es voltam.

2016. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz.
2016. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, jól lehet rázni a popót rá a lányoknak! :))
2016. okt. 13. 17:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Ráznám rá a popót ha nem lennék béna. :D Amit én művelek azt nem lehet táncnak nevezni. :) :D

2# voltam.

2016. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!